Život s mazlíčky a bez nich

V čem se liší život se čtyřnohými mazlíčky a jaký je život bez nic. Čemu dáváte přednost a proč tomu tak je. Můžeme vám říkat, co chcete slyšet, ale je to jen o lidech. Někteří by si život nedokázali představit bez studených čumáků, mrskajících ocásků a pravé nefalšované lásky. Dáme vám pár příkladů, jaký je život a bydlení s mazlíčky a bez nich.

život se psem

  • Rána s domácím mazlíčkem například s pejskem je kouzelné už v tom, že vás nenechá dospat a ráno vás probouzí olíznutím nebo vás začne vytlačovat z postele. Když si ho pustíte do postele, celou noc se roztahuje a tlapkami si vytváří více a více místa, tak, že na vás zbývá stále míň a míň. Stejně ho tam necháte a rádi se k němu přitulíte. Po ranním rituál vás dostane z postele, protože se mu chce čůrat a vy musíte vyrazit na procházku. Čerstvý vzduch vás stoprocentně probere. Když doma psa nemáte, máte klidnou noc i ráno. Postel máte jen pro sebe a ráno si můžete půl hodinky ušetřit k dobru. Ovšem bez mazlení a přátelských gest.
  • Když jdete domů, musíte spěchat, abyste opět šli venčit, neboť váš mazel byl celé dopoledne a část odpoledne sám doma a už ho to táhne ven. Přivítání je velké. Pes skáče, vrtí ocasem a může se zbláznit, že už jste konečně došli domů. Když psa nemáte, nic doma na vás nečeká. Nikdo není z vašeho příchodu domů nadšený a někdy se nedočkáte ani pozdravení.

bez psa

  • Pří každém jídle máte věrného kamaráda, který z vás nespustí zrak, dokud nedojíte poslední sousto. Čeká, že se s ním rozdělíte nebo vám náhodou něco upadne. Nakonec vám nezbude nic jiného, než se s tím "somrákem" rozdělit. Když jste doma, samy musíte vše sníst sami. Musíte se přecpat, a když jídlo nedojíte, nezbude vám nic jiného než jídlo vyhodit nebo ho dojíst později.
  • Pes vás dostane za každého počasí ven, když prší, sněží nebo svítí sluníčko. Čerstvý vzduch je pro vás prospěšný a procházky vám dodají kondici. Život s mazlíčky je náročnější, ale rozhodně stojí za to.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku