Děti a móda

S dětmi to ze začátku není tak složité, jak by se mohlo zdát. Složité to začne být až tehdy, kdy dítě dojde do věku, kdy si bude chtít samo vybírat oblečení a začne celou řadu oděvů kombinovat. Někteří rodiče tohle období považují za noční můru. Vše je to ale zejména o tom, jak se k tomu daní rodiče postaví.
Ať už chceme nebo ne, jednou skutečně přijde období, kdy se bude chtít dítě parádit samo a rodič s tím mnohdy nic a to i přes veškerou snahu, nezmůže.
Mnohé děti jsou schopny vytvořit velmi zajímavé kombinace. Rozmluvit ale poté dítěti, že daný oděv není na danou událost vhodný, je velmi složité. V takové situaci mnohdy začne dítě plakat a zuřit, jelikož si nemůže vzít to, co si vybralo.

děti a móda

Našli bychom celou řadu rodičů, kteří to raději vzdají a danému dítěti povolí si vzít to, co si nachystalo, ale našli bychom i takové, kteří udělají vše proto, aby daný oděv dítěti rozmluvili. Otázkou je, co je v tomto případě nejlepším řešením.
Pokud se nejedná o slavnostní událost, možná by nebylo na škodu danému dítěti to, co si vybralo, povolit. Pokud se ale jedná o událost, na kterou by daný outfit nebyl vhodný, pak byste to měli dítěti šetrně vysvětlit a navrhnout mu, co by si mohlo obléci. Možná, že s vámi na konec bude souhlasit.
Vše je možné a to i něco takového. Některé děti jsou rozumnější, než by se mohlo zdát. Za zkoušku nic nedáte.
Děti mnohdy bývají velmi kreativní a tak jsou schopny vymyslet outfity, které nás mohou velmi překvapit.

sourozenecká móda

Každé dítě je ale jiné. Jsou mezi námi takové, kterým není problém něco vysvětlit, ale i takové, které si nenechají říct.
Vše je to zejména o přístupu k našim dětem. Na něco takového je potřeba myslet.
Děti jsou ale i přes to všechno radost. Mohou potěšit, ale i potrápit. Važte si i vy svých dětí, jelikož ne všichni mají to štěstí a právě děti mají.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku