Na klínku, nebo na jehlovém podpatku? Jaké sandály na vyvýšené podrážce vybrat

Sandály je bezpochyby symbol léta, avšak toto neznamená, že nám jaro nedává příležitosti pro jejich nošení. Výrobci bot nám každý rok dávají širokou nabídku sandálů, které jsou ideální, pokud jde o aktuální trendy mody a jsou zároveň pohodlným doplňkem ke každé stylizaci. Dnes se podíváme na sandály ve verzi na vyvýšené podrážce.

Sandály – nejen na léto

Sandály je velmi praktický druh bot, protože jsou ideální nejen za horkého počasí, ale také i během teplých, jarních dnů. Zajišťují chodidlům velmi dobrou ventilaci, a také i dodávají naší stylizaci lehkost a ženskost. Zároveň je třeba zdůraznit, že sandály dobře vypadají jak s elegantnějším, tak i každodenním oblečením, v závislosti na tom, jaký jejich střih vyberete, důležitý bude tady také druh vyvýšení boty.

Sandály na klínku

Sandály dámské na klínku je rozhodně už dlouhá léta dominující módní trend, do kterého se zamilovaly ženy oceňující neobvyklý vzhled ve spojení s pohodlím. Sandály na klínku jsou charakteristickým prvkem oblečení ve stylu hippie a boho. Ideálně vypadají s lehkými šaty, džíny se zvonovými nohavicemi a elegantními kalhotami typu palazzo. Budou tedy ideálním výběrem, pokud hledáte doplněk pro stylizaci na letní venkovní party, procházku po přímořské promenádě nebo na schůzku ve městě s přáteli. Sandály na klínku zajišťují nejen krásný vzhled, ale také i komfort i když budeme v nich hodně chodit, stát a dokonce i tančit. Takový druh vyvýšení bude vhodný pro ženy, které se necítí stabilně na jehlovém podpatku, ale které chtějí přidat své výšce centimetry.

20210422132450_pexels-photo-2044228.jpeg

Dámské sandály na klínku můžete také sestavit s večerními šaty. V případě takové stylizace si vyberte boty o elegantnějším vzhledu, například zdobené zirkony nebo vyrobené z lakované kůže.
Rozhodnete-li se pro sandály na klínku, pamatujte na to, abyste je sestavovaly s lehčími prvky oblečení. Vzdušné, lehké látky, len budou ideálně harmonizovat se šněrovacími sandály, což dodá celku přirozený vzhled.
Pokud však raději nosíte každý den extravagantnější look, můžete si vybrat sandály na klínku vyrobené z pěny, které budou harmonizovat s moderním stylem a volnější, městskou stylizací.

Sandály na jehlovém podpatku

Takové boty je kvintesence ženskosti v jarním – letním oblečení. Boty na jehlovém podpatku vždy dodávají našemu looku sexappeal, a ve spojení s lehkostí sandálů takový akcent stvoří výjimečný vzhled.
Sandály na jehlovém podpatku je nabídka pro ženy, které chtějí zdůraznit svůj individualismus, a zároveň dodat sebedůvěru. Můžeme je nosit k přizpůsobeným úzkým kalhotám s nohavicí ⅞, které zdůrazní naši siluetu a její štíhlou postavu.
Dámské sandály na jehlovém podpatku můžeme nosit jak ke kratším šatům a sukním, tak i k těm ve verzi maxi. Budou skvěle vypadat ve večerní kreaci obléknuté na okázalý večírek nebo návštěvu divadla nebo opery.
Sandály na jehlovém podpatku nebo na klínku? Všechno závisí na tom, jaký styl oblečení preferujete a na jakou příležitost je chcete nosit. Díky vhodně přizpůsobeným stylizacím budete vypadat krásně nezávisle na příležitosti.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku