Nechte muže po příchodu z práce vydechnout

Milé ženy, trápí-li vás cokoliv vás během dne potkalo v zaměstnání a těšíte se domů, až přijde váš manžel, abyste mu to převyprávěla, pak při příchodu své drahé polovičky na to raději zapomeňte. Muž, který překročí práh domova, rázem a rád nechává všechny pracovní starosti přede dveřmi a to samé očekává v tu chvíli od vás.

odpadkový koš

Nechte ho vydechnout! Potřebuje se zrelaxovat a nabýt dobré nálady. I on je jen člověk a v zaměstnání se na něho valí nepříjemné zprávy a obtížné úkoly, které musí zvládat ať chce či nechce. Třeba měl také těžký den, stejně jako vy. A rád by na to zapomněl a nevracel se k tomu, protože ví, že zítra je také den. Doma chce prostě jen relaxovat. Jen si představte, jak se už moc těší do tepla svého domova, kde ho uvítá usměvavá partnerka a vůně kávy provoní celý byt. A třeba se najde i nějaký ten výtečný zákusek. Sotva vezme za kliku a začne si zouvat boty, už jste u něho a podáváte mu koš s odpadem se slovy:
„Když už máš ty boty, tak ještě skoč s odpadem.“ A přitvrdíte. „Už to tu straší dva dny a nikdo si ho ani nevšiml.“ A chvíle pohody, na které se váš milý těšil, jsou v nenávratnu.
Pak se nemůžete divit, že se vrátí zpátky sice s vysypaným košem, ale s naštvaným výrazem ve tváři vás starý známý bručoun. Neudělala jste si to náhodou vy sama?

voňavá káva pro chvíle pohody

Nepočkalo by to? Proč se vzájemně nejdříve neuvítat, políbit se na přivítanou, nechat muže oddechnout a pak si spolu sednout ke kávě nebo lahodnému čaji a vzájemně si sdělit zážitky, které vás za celý den potkaly? Cítíte z těchto posledních řádků pohodu? Pak jste tu správně. Říkáte – a proč pořád já mám ustupovat, já jsem také unavená! Protože jste žena a ve svém nitru jste velmi chápavá a dokážete se vcítit do pocitů druhého a víte moc dobře, že jen tak lze zachovat vaši vzájemnou úctu, pohodu a klid domova. A to přece stojí za to, nemyslíte?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku