Ani řasy nemusí být problém

Většina majitelů bazénů si myslí, že pokud se jim objeví řasy v bazénu, je konec s koupáním a bazén je nutné celý vypustit a znovu napustit, ale tak tomu není. Řešením problému je přípravek bazénové chemie algicid Chlorito.cz, který je určen přímo k eliminaci zelených i hnědých řas a k zabránění jejich růstu a množení. Tento kapalný přípravek byste měli mít vždy po ruce. S jeho použitím nemusíte čekat až se Váš bazén změní v vzhlednou páchnoucí bažinu, ale lze jej používat i preventivně při každé pravidelné údržbě bazénové vody.

vstup do bazénu

Každý týden, když provádíte pravidelnou kontrolu kvality vody za pomocí testeru a dodáváte do vody všechny potřebné přípravky, jako je chlor či přípravek na srovnání PH nebo změkčovač tvrdé vody a podobně, tak můžete přidati algicid, jen tak pro jistotu. Každopádně pokud by se Vám v bazénu začaly objevovat řasy, ihned použijte přípravek algicid, projeďte vodu pořádně za pomocí filtrace a odstraňte pomocí kartáčů i řasy, které se přichytili na dno či stěnu bazénu a uvidíte, že i tento problém je možné odstranit jednoduchým způsobem a není nutné kvůli tomu hned vypouštět celý bazén a znovu ho napouštět.

skok bazén

Každopádně se snažte tomuto problému předcházet, a to pomocí pravidelné kontroly bazénové vody prováděné alespoň jednou týdně. Vždy dodávejte do vody dostatek dezinfekčního prostředku ať už v podobě chlorového, kyslíkového či bromového přípravku, srovnávejte hodnoty PH vody, protože právě při zvýšených hodnotách PH se přestávají účinkovat chlorové přípravky a začínají se množit řasy. Pokud dodržíte pravidelnost a správné dávkování, budete si moci užívat koupání ve svém bazénu bez starostí po celé léto. Na to přece bazény jsou, abyste si v nich užívali, a ne jen aby Vám přidávali další starosti či práci. Tak využívejte všech potřebných pomocníků a máte pokoj.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku