Duševní krása kontra plastické operace. Co je správně?

Stárnoucí dámy a povislá kůže vyvolává strach a paniku. V dnešní době to již tak ale nemusí v žádném případě být! Pokud patříte do skupiny žen, které se netrápí povadlým poprsím, pokleslými víčky, dvojitou bradou, šedivějícím obočím, stařeckými skvrnami na rukách, pak všechna čest a klobouk před vámi dolů. Přijaly jste to, že stárnutí je přirozená věc a patří k věku. Možná naopak tím, že nepociťujete příznaky stárnutí – a není to jen tím, že si to nepřipouštíte, vy to tak prostě máte nastavené, by vám leckdo váš věk ani nehádal. Žena je krásná tím, co vyzařuje, jaké má sebevědomí a odtud pramení její skutečná krása. Vy se tím prostě netrápíte, protože víte, že život je mnohdy mnohem těžší, než těžká oční víčka.

žena na lůžku po kosmetickém ošetření

Ovšem na druhé straně jsou i ženy, kterým přibývající roky na kráse nepřidávají, naopak je – dle jejich názoru – hyzdí. Nejsou samy se sebou spokojené a prohlížejí se neustále v zrcadle, co by mohly za pomocí plastických operací, laseru, liftingu obličeje nitěmi, které slouží pro vyplňování vrásek, vstřikování kolagenu pod kůži, dokonce i zákroky v intimních partiích jako je bělení genitálií a konečníku a dalších a dalších kosmetických úprav vylepšit na svém stárnoucím těle.

ženská nahá prsa

Nic není špatně.

Jde o nastavení Vaší mysli, vaší duše. Jak umíte sama se sebou pracovat, jak se dokážete smířit s procesem, který se jmenuje stárnutí. Jen vzpomeňte, jak roztomile stárla paní herečka Květa Fialová – ta se ze stárnutí přímo těšila a kochala se jím. A to tak přesvědčivě, že nebylo možné jí to nevěřit. A přesto byla krásná. Při pohledu na ni jsem pochopila, co znamená, když se řekne, že má někdo ušlechtilou duši. Sama o sobě tvrdila, že je stará, a přesto byla dokonalá! A ten její vševědoucí úsměv. Věřili jste jí všechno, co říkala. Měla těžký život, přesto vyzařovala štěstí a lásku, kterou rozdávala na potkání.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku