Fitness centra mají své skalní přívržence

I přesto, že byly či jsou ještě stále z důvodu vládního nařízení zavřené. Sportovci se už nemohou dočkat, až fitka znovu otevřou své brány pro všechny, kterým druh tohoto sportu přirostl k srdci a velmi jim chybí. Chybí jim hard core zóna, posilování na profi multifunkčních posilovacích věžích, benchpress. Někteří sice mají domácí zařízenou posilovnu, ale pociťují nedostatek osobních kontaktů. Cvičení je jaksi smutné, nemotivuje je tak, jako když se v posilce potkávají se svými známými, prohodí alespoň pár slov při tréninku či při přestávce u baru, kdy si nechají namíchat suplement drink.

fitness posilovací činky

Stejně tak jim nemá, kdo doma podržet náčiní, když je potřeba, helfnout či povzbudit. V posilovnách se scházejí lidé stejného ražení, i když každý může mít jinou motivaci. Někdo potřebuje zpevnit svalový korzet, aby předešel zdravotním potížím, druhý už zdravotní potíže má, takže hledá příčinu bolesti a došel až k tomu, že je nutno posílit svaly. Jinému dělají dobře pekáče buchet na břiše, další si potřebuje zvýšit sebevědomí. Pro ostatní je fitness životní styl.
Ať je to, jaké chce, jedno mají všichni stejné. Pracují se svým tělem, lépe ho poznávají, zpevňují svaly a dělají více pro své zdraví. Aby toto všechno mělo smysl, je třeba začít se věnovat i správné životosprávě. Co je platné, když se moříte hoďku dvě v posilovně a pak se doma nacpete k prasknutí a zalijete pivem a navrch se odměníte několika panáky vodky se slovy – vždyť si to zasloužím!
Nechce se nám věřit, že to někdo takhle má. Že se trápí v posilce, vydá spoustu energie a pak všechnu námahu pošle k ledu.

činky kontra maso a zelenina

V každém případě, pokud posilování myslíte vážně, prostudujete i zdravé stravovací návyky. Jestliže se nedokážete orientovat ve výživových doplňcích, požádejte osobního trenéra o sestavení jídelníčku a doporučení, co a jaké výživové doplňky byste měli mít vždy v dosahu a čeho se vyvarovat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku