Fitness má stále své fanoušky

I když jsou posilovny z důvodu vládního zařízení zavřené, mladí už netrpělivě vyčkávají, až znovu otevřou své dveře dokořán a budou se moci vrhnout na dlouho zapovězené nářadí. Co jsou cvičební stroje ve fitness centrech pro jednoho mučidla, pro druhého náboj, extáze, někdy slzy a pot, ale v konečné fázi euforie, potěšení a vyplavené endorfiny. A ty právě mohou za to, že se mladí, ale i ti odrostlejší rádi vracejí do posiloven a vrhají se s potěšením na ona „mučidla“.
Důležité je správné rozcvičení, protažení svalů buď na karimatce anebo krátký alespoň deseti až patnáctiminutový běh na páse anebo svižné šlapání na rotopedu. Svaly je potřebné zahřát na provozní teplotu, aby nedocházelo k drobným prasklinkám a poraněním.


činky v posilovně

Po nabuzení těla už je možné obsadit posilovací lavice a ostatní přístroje, které tam čekají již jen na vás a na podobně naladěné sportovce. Pokud se posilování provádí s rozumem a je doplněno zdravými výživovými doplňky, pak je vše v pořádku. Nechejte si i poradit od obsluhy, která má pod palcem podávání občerstvení a super drinků. Namixují vám drink na míru:
Před tréninkový suplement, další během tréninku, s jiným složením po tréninku. Jsou na to proškolováni a vědí, co vám mohou nabídnout. Pozor, nejedná se o tak zvané „energeťáky“. Příznivci zdravého životního stylu zpravidla nevyznávají energetické nápoje, protože vědí, co obsahují.

cvičební stroje v posilovně
Ve fitku vám namíchají drink, kterého se nemusíte obávat, naopak díky jemu potlačíte rozklad svalové tkáně při tréninku, dojdete vytrvalosti, zrychlíte svůj metabolismus, zlepšíte transport živin a jejich vstřebávání do organismu a v neposlední řadě se zvyšuje vaše energie a schopnost koncentrace.
PS Když už vám energeťáky chutnají, určitě by se jim měli lidé s kardiovaskulární mi problémy a těhotné ženy i ženy, které brzké těhotenství teprve plánují.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku