Fitness náramky přivedou děti ke sportu

Moderní doba přináší celou řadu zajímavých technických nebo elektronických vynálezů. Většinou mají spojitost buď se světem internetu nebo chytrými hodinkami. Jednou z takových vymožeností současné doby je i fitness náramek, který můžete využít ve chvíli, kdy se rozhodnete spálit nějaké ty kalorie a tím pádem se zbavit tukových zásob.

ruka se žlutým fitness náramkem opřená o kámen

·        Ale některé modely jsou ještě mnohem dál.
–         Pokud je vaší hlavní pohybovou aktivitou chůze a chcete mít přehled o tom, kolik kroků (resp. kilometrů) jste za den ušli, pak docela postačí základní model krokoměru na ruku.
Ty snímají pohybovou aktivitu nositele náramku po celý den a poté lze zjistit v telefonu vyhodnocení formou grafů a statistik.Od levnějších modelů můžete také zjišťovat srdeční tep, počítání spálených kalorií nebo i rychlost pohybu. V noci se od nich dočkáte i monitorování spánku.
·        Náročnější uživatel si může dopřát pokročilejší model, který navíc změří krevní tlak a zaznamená absolvovanou trasu.
–         Zajímavou aplikací je i možnost vypočítat vystoupaná patra.
Další výhodou dražších modelů je možnost potápění. Odolností proti vodě disponují až do několika desítek metrů.

animovaný obrázek – tři fitness náramky

Fitness náramek je skvělým nápadem pro rozhýbání dětí

Při výběru je nutné zaměřit se nejprve především na to, jestli je konkrétní typ kompatibilní s operačním systémem vašeho chytrého mobilu. Je pravdou, že se dají fitness náramky používat i bez mobilu, ale v tom případě počítejte s tím, že přijdete o některé funkce.
o   Fitness náramek je také skvělým dárkem pro děti, které se nechtějí příliš hýbat.
o   Tato malá „vychytávka“ je zanedlouho tak chytí, že se nebudete stačit divit, jak se malý lenoch najednou rozhýbá.
Děti mezi sebou rády soutěží, tak proč nevyužít právě fitness náramek k pořádání různých soutěží a sportovních klání?Je to finančně malá, ale z hlediska zdravého životního stylu nedocenitelná investice do budoucnosti vašich dětí. 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku