Hubnutí díky správnému jídelníčku a DOMÁCÍMU FITKU!

V karanténě jsme tak trochu zpohodlněli a mnozí z nás nabrali, bohužel, nějaké to kilíčko navíc a teď přemýšlíme, jak se jich zase na oplátku zbavit.
Co pomáhá, je zaručená dieta, ale spojená se zvýšeným pohybem, a ať to je aerobní aktivita nebo posilovací. Také nám tak trochu zpohodlněly svaly … Teď je ta nejvhodnější doba naplánovat si nové aktivity a být připraveni, až se otevřou dveře tělocvičen, stadionů, sportovních areálů, plaveckých bazénů a v neposlední řadě i fitness center.
Začněte plánovat a jednat již dnes, neodkládejte nic na zítřek se slovy: „Zítra je také den!“

zhubněte ve fitku a upravte jídelníček

Obraťte myšlení na jiné a vhodnější přísloví: „Co můžeš udělat dnes, neodkládej na zítřek!!“
A pusťte se do toho!

  1. I když se vám nebude chtít, stoupněte si na váhu a zapište číslo, které vidíte na ciferníku.
  2. Změřte si obvod pasu, boků, obou stehen, hrudi, kdo chce, může přidat další libovolné tělesné orgány např. obvod paže.
  3. Stanovte si přesný den a přesnou hodinu v týdnu, kdy toto vážení a měření budete provádět. Pouze jedenkráte v týdnu, nikoliv častěji!
  4. Na webu si spočtěte na kalkulačce vaše BMI a podle jejího doporučení si poznamenejte, kolik kilogramů si přejete shodit a v jakém časovém úseku. Buďte realisté! Plán shodit dvacet kilogramů za 2 měsíce je demotivační!
  5. Vyhledejte nejbližší fitko a objednejte si permanentku, domluvte trenéra a tréninkový plán. Některá fitka jsou na telefonu i na mejlu. Rozjednejte vše, co můžete.
  6. Do doby, než fitka opět otevřou, poraďte se s trenérem – může to být právě fitness trenér, který „dává“ on-line fitness lekce. Ihned se zapojte a na nic nečekejte!
  7. Cvičte pravidelně, nevymlouvejte se na čas, prostředí, nevhodnost oblečení apod.
  8. Udělejte si doma malé fitko. Nemusíte mít hned posilovací lavici. Kupte si podložku, lehké činky a závaží – na internetu je spousta možností. A začněte pravidelně pod „dohledem“

posilovací cvičení ve fitness centru
on-line trenéra cvičit a posilovat ve vašem malém domácím fitku tak, abyste byli připraveni pak jen přesedlat do toho skutečného fitness centra. Dnešek přeje připraveným!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku