Jak oslovit ženu na veřejnosti?

Také se vám občas zdá, že ženám vůbec nerozumíte? Na řadu věcí mají rozdílné názory a mnohdy musíte dlouho přemýšlet, co se za jejich výrokem skrývá. Ruku na srdce, co bychom si bez nich počali? Jsou nám skvělými parťáky do nepohody a život bez nich by byl tak nudný. Každý muž zkrátka ke spokojenému životu potřebuje mít po svém boku ženu. K tomu aby bylo možné si toto privilegium užít, je zapotřebí se umět správně seznámit. My vám v následujících řádcích poradíme, jak na to.
 
Držení za ruce

Detaily dokáží prozradit mnohé
V práci jste potkali zajímavou ženu, která se na vás roztomile usměje a vy s vytřeštěným výrazem utíkáte pryč, místo toho abyste navázal nezávaznou konverzaci? Ne každý je mistrem improvizace a dokáže navázat smysluplný rozhovor, který by byl příjemný pro oba z dvojce. Přesto to není nemožné. Klíč tkví v maličkostech. Pochvalte oblečení nebo hezký úsměv nebo jí můžete vzít kabelku…stačí trocha improvizace a předvídavosti. Ženy milují komplimenty a díky nim se dají snadno prolomit ledy. Pak už se stačí jenom dívat při konverzaci do očí a sem tam se usmát.
 
 Džentlmeni ještě nevymřeli
Galantnost může být velmi přitažlivá vlastnost, tak proč jí nevyužít ve svůj prospěch? Pokud má žena v ruce těžký svazek dokumentů, kabelku nebo třeba nákupní tašku, nabídněte se, že jí s ní pomůžete. Jen málokterá žena se v takovém okamžiku nechá přemlouvat. Během tohoto nenásilného gesta náklonosti přichází prostor nenápadně začít konverzaci.

Zamilovaný pár
 
Prolomte nepříjemné ticho
Nepříjemné ticho je kámen úrazu každé konverzaci s cizí osobou. Nevíte, na co se zeptat, jak klást otázky. Vězte, že nemůže být nic horšího než trapná chvíle ticha. Převezměte iniciativu a udržujte rozhovor ve chvílích, kdy se blíží jeho stagnace. Zaměřte se na detaily, kterých si všimnete na ženě, a pomohou vám udržet konverzaci.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku