Jak se zabydlet v garsonce

Bydlíte v malém krcálku o pár metrech čtverečních a bydlíte stále ještě tak říkajíc „po krabicích“, protože si nevíte si rady vhodným uspořádáním tak, aby byt působil, pokud možno vzdušným dojmem? I v garsonce můžete bydlet pohodlně, a ne po krabicích.

figurka v bytě

Mnohdy jiná možnost není, a tak se člověk musí chtě nechtě uskrovnit. V takovém případě stačí trocha chytrých nápadů a rázem si můžete bydlet jako na zámku. Bude konec kličkování mezi nábytkem a různými věcmi. Vsaďte na chytrá řešení a zařiďte si vaše malé bydlení v lepším stylu.

Pokud si vaši malou garsonku budete umět chytře zařídit, sami uvidíte, jak se vám v ní nakonec bude pěkně a příjemně bydlet. Protože i v jedné místnosti o sotva 30-ti metrech čtverečních se dá pohodlně bydlet.

Pokud si sami nevíte rady, neváhejte kontaktovat zkušeného bytového architekta, který vám v mnohém poradí. Ale i sami se můžete pustit do nějakých těch úprav.

JAK POHODLNĚ BYDLET NA PÁR METRECH ČTVEREČNÍCH

  • Vestavěný / výklopný nábytek

Vestavný nebo výklopný nábytek vám ušetří spousty místa. Je to skvělé řešení třeba pro stůl nebo postel. Skvělým řešením jsou také vestavěné skříně třeba v předsíni nebo v chodbě, které jsou zabudované až ke stropu a mají tedy velký úložný prostor.

  • Rozdělení prostoru na zóny

I když se to zdá nemožné, snažte se váš byt rozdělit na zóny, tedy na místo, kde vaříte a jíte, na místo, kde odpočíváte, případně pracovní kout. Vhodné je pro každou část zvolit i vlastní osvětlení.

  • Zapomeňte na výrazné a zářivé barvy

Pro malé místnosti jsou naopak vhodné světlé barvy, které prostoro opticky zvětší. Vhodná jsou také zrcadla.

  • Zvolte dveře se skrytou zárubní nebo posuvné dveře – ušetří vám prostor
  • Najděte využití pro okenní parapety

Použijte chytré triky při zařizování vaší garsonky a udělejte s malého bytečku vzdušný a příjemný prostor k bydlení.

malý baráček uprostřed vody


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku