Jak vyjádříte své ženě, že ji máte rád? Tím, že o ni a o sebe pečujete.

Kdy jste naposledy své ženě přinesl kytičku? Říkáte, že ke jmeninám anebo k narozeninám? Už to, že nezapomínáte na svátek a den narození vaší partnerky, vás ctí. A pokud navíc vymyslíte dárek a podtrhnete ho úžasnou kyticí, pak jste přímo Superman!
Ženy mají různá přání. Některou potěší vidina relaxačního víkendu, v lepším případě týdnu s wellness procedurami. Příjemné a napravující masáže, perličkové lázně, léčebné bahenní zábaly, peelingy mořskou solí, úžasná masáž plosek nohou. To vše ženy velmi rády podstupují obzvláště, pokud mají s kým. Nadělte manželce romantický víkend v lázních pro vás oba. I když nejste vyznavačem polehávání a klidu, pro klid v rodině jeden víkend v roce obětujte. Možná, že nakonec zjistíte, že to až tak veliká oběť nebyla!

muž s kyticí v ruce

Muži, obzvláště po padesátce, si stále připadají jako borci. Sportují ve fitness centrech, posilují, finišují na kole, jsou nedostižní při tenisových zápasech. Možná přišli na chuť florbalu anebo raketovému sportu squashi. Anebo vyznávají aerobní energeticky velmi náročný fit box. To vše, vás, muži neobyčejně ctí. Myslíte na své zdraví, posilujete svaly, zvyšujete imunitu, zlepšujete si kondici a naplňujete svůj volný čas smysluplnými koníčky.
Jenže nejen sportem živ je člověk. I když to nepociťujete, je třeba se občas uvolnit. Není dobré být stále ve svalové zátěži. Zajděte si občas na relaxační a uvolňující masáž nebo navštivte saunu. Pravidelné saunování omlazuje pokožku!

muž se ženou v objetí

Pobyt v sauně totiž prokrvuje celé tělo a díky saunování se do pokožky dostává více kyslíku a ostatních živin. O své tělo je nutné nejen jednorázově, ale pravidelně pečovat a ulevovat namáhaným kloubům. Právě proto je i vhodná perličková lázeň, kterou můžete zkusit v bazénu, abyste pak nebyli překvapeni, co s vámi budou všechno provádět v lázních. Připravte se na chvíle pohody a možná zjistíte, že lázně pro muže nejsou vůbec žádná ostuda, ale že vám v nich bude dobře a odpočinete si.
Přetíženým svalům se uleví, dostaví se pocit dříve nepoznaného štěstí, klidu a pohody. A příští rok manželce třeba nadělíte týdenní wellness pro změnu v termálních lázních.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku