Jakého muž zvolit – lva nebo ptáka?

Jaké jsou vaše atributy při volbě muže? Chcete mít po svém boku manžela, který je pravým lvem a rve se o vaše práva, brání vás před světem a má vás pod svou ochranitelskou hřívou? Anebo preferujete muže svých snů, který proplouvá životem jaksi lážo plážo a je celou svou duší volný jako ten pták? Jestliže jste ještě dívky, patrně zvolíte muže volného jako pták, protože ten vaši duši nebude uzurpovat, naopak vás přizve ke společnému letu. V mládí neřešíte finanční problémy, klidně se seberete a když vás na zemi nic nedrží, s radostí vyletíte z vašeho rodného hnízda. A lítáte spolu světem. Nic neřešíte, žijete den po dni tak, jako by tento den byl posledním. To je krásné na mládí – nejen, že neřeší problémy, ale ono žádné problémy vlastně ani nepociťuje. „Jen“ žije.

muž silný jako lev

Užívejte si mládí i společného letu, nikdy nevíte, kdy tvrdě dopadnete na zem. Ale ty šťastné duše třeba nikdy ani nepřistanou a jsou šťastné celý život. Když žijete v takovémto partnerském vztahu, kde nejsou hádky, nešvary, ale naopak vám osud dopřeje zdravé děti, užívejte si vztah i nadále. Není nad porozumění a tam, kde je láska, lze překonat vše, nač si jen pomyslíte.
Někdy bohužel i takový vztah skončí, ale není třeba ničeho litovat. To, co jste spolu prožili, vám nikdo na světě nemůže vzít. Ale nežijte ze vzpomínek a vydejte se na cestu světem dál.

muž volný jako pták

Jsou ale i tací, kteří by nedokázali žít bez jistoty zaměstnání, jistého příjmu, seriózního bydlení a pevného vztahu. Zde nastupuje muž – lev se svou hřívou peněz, postavení a rozhodování. Jsou ženy, kterým vyhovuje, když za ně druhý rozhoduje a řeší veškeré trable, které jim život naservíruje. Zde do své důležité role nastupuje lev, který má svou životní dráhu už předurčenou a nic nenechává náhodě. Vše musí být řádně naplánováno a plněno do posledních detailů. Pakliže duše ženy netrpí, ale naopak si libuje v uzavřené kleci, nic proti ničemu, protože každý je svého štěstí strůjcem.
Někdo dá přednost volnosti, jiný životu v bezpečné, i když uzavřené kleci.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku