Kde může soukromník sehnat peníze?

Dnes už by byl život bez peněz naprosto nemyslitelný. Nenajdeme člověka, který by nepotřeboval dnes a denně něco financovat, který by dokázal v naší společnosti obstát, aniž by měl korunu v kapse.

Platí to pro spotřebitele, a u podnikatelů je tomu samozřejmě nejinak. A v případě soukromníků je to ještě o to složitější, že tito nefinancují vydělanými penězi jenom svoji existenci, ale navrch i chod jejich firmy, který se logicky bez investic také neobejde.

Jenže co si mají třeba právě takoví soukromí podnikatelé počít, když se jim zrovna finančních prostředků nedostává? Za co mají tito žít a jak mají zabránit tomu, aby se jejich firma zastavila a zkrachovala?

euro mince

Když se nad tím zamyslíte, musíte stejně jako já nevyhnutelně dospět k poznání, že si takoví podnikatelé musí ve svízelné situaci nějaké peníze aspoň půjčit. Protože jsou i jenom půjčené peníze vždy lepší než žádné peníze.

Jenže chce-li soukromník se žádostí o půjčku uspět, nestačí ji jenom chtít dostat. Tady je to obvykle daleko složitější, a to v tom, že dříve, než člověk zvolenou půjčku dostane, musí splnit požadavky, jež si ten, kdo tuto pomoc nabízí, klade. A to bývá často hodně náročné.

ležící eura

Představte si třeba takové banky. Člověk v nich podnikatelskou půjčku sice může dostat, ale napřed musí mít dost vysoké příjmy, čisté registry dlužníků a další přednosti. A to podnikatel v tíživé situaci vesměs nabídnout nemůže. A tudíž neuspěje.

A tak je dobře, že existuje i alternativa k bankovním nabídkám. Říká se jí nebankovní hypotéka a je na rozdíl od bankovních půjček daleko dostupnější. V jejím případě totiž stačí dát nemovitost do zástavy a dokázat splácet, a pak už nic nebrání tomu, aby ji zájemce dostal. A aby díky ní vyřešil všechny problémy, které jeho podnikání má.

A stejně může tato hypotéka pomoci i vám. Pokud jste tedy podnikateli v tísni.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku