Kdy už otevřou fitka??

Také se neustále ptáte, když už konečně své brány otevřou fitness centra i plavecké bazény?
Chybí vám až neuvěřitelně pohyb, na který jste byli zvyklí po celý dlouhý čas? Stejně tak vám chybí pečlivě vypracované a ukázněně dodržované tréninkové plány?
Bohužel doba je taková, jaká je.
Musíme se smířit s tím, že násilím do fitka nejspíše nevnikneme, a i kdyby, nebylo by nám to moc platné. Spousta nadšenců začala cvičit doma, a to buď sami, nebo s kámošem anebo při on-line lekcích. Je to snadné, přihlásíte se, zaplatíte on-line, připojíte se on-line a už jen cvičíte.

radost z běhání

Ale pořád to není jaksi ono. Chybí ten správný drajv, ostatní souputníci, nemáte s kým prohodit pár slov, nemáte se, na koho usmát, abyste si nepřipadali jako blázni, že se smějete na obrazovku. Ale nepřestávejte ve svém úsilí. Hledejte nové způsoby tréninků, kupte si nové cvičební pomůcky anebo je směňte s kamarádkou či přítelem. Uspořádejte burzu sportovního náčiní, které samozřejmě řádně vydezinfikujte před a po použití. Nacházejte stále nové způsoby, jak se hýbat, zařazujte nové cviky a neustávejte ve své aktivitě.
Je prokázáno, že neutuchajícím výhledem do blízkých dnů, kdy se stále neschyluje k hromadnému otevírání sportovišť, klesá zájem, a hlavně motivace těch, kteří milovali akční sporty a aktivitu.
Je to přirozené, protože tento stav a situace trvá již dlouho a nevidíme to pověstné světélko na konci tunelu. Ale neustávejte!

mladý muž při kondičním běhu

 Pohyb je život a život je pohyb!
                                                                               Zdravý pohyb.
 Hýbejte se, choďte na procházky, pokud vám to nečiní potíž, začněte běhat.
A pokud běhat chcete, ale běh vám činí potíže, začněte s indiánským během, kdy běh prokládáte chůzí. Při chůzi se stačíte vydýchat, načerpat síly do dalšího běhu a takto střídáte cykly. Věřte, že i když se zpotíte i zadýcháte, po svižné procházce či běhu budete spokojení a radostní. Sice možná unavení, ale váš rozhýbaný organismus vám pošle v ústrety endorfiny – hormony dobré nálady. Unavení, ale spokojení a o to jde především.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku