Letní móda

Léto – sluníčko, stoupající rtuť teploměru, dusno až k padnutí. To vše má za následek to, že se potíme. Někdo méně, někdo více. Ovšem v některých situacích to může být krajně nepříjemné, až trapné. Třeba na důležité schůzce jsou propocené koláče v podpaží nevhodné a nepříjemné. Jenže co s tím, když je horko?

letní šaty

Jaké oblečení zvolit pro horké letní dny

Základním klíčem k tomu, abychom se i v horkých letních dnech cítili, pokud možno co nejpříjemněji, je zvolit si vhodné oblečení. Je tedy vhodné zvolit takové materiály, které chladí, dobře sají pot a jsou pohodlné.

VSAĎTE NA LEN, KONOPÍ A BAMBUS

Mezi přírodní materiály, které oceníte především v horkých dnech patří len, konopí nebo bambus.

Proč právě len?

Patří mezi nejoblíbenější materiály oblečení, které je jako stvořené pro letní sezónu. Tento materiál příjemně chladí. Mimo to je také takové oblečení velmi pohodlné. Oblečení ze lnu je dokonale propracované a může být i šik. Při stoupající rtuti teploměru oceníte jeho termoregulační vlastnosti. Díky tomu se tak budete moci cítit pohodlně.

Proč právě konopí?

I konopí má přirozené termoregulační vlastnosti, a tudíž vás v létě oblečení z něj příjemně ochladí. Dokáže do sebe nasáknout až čtyřikrát více vlhkosti oproti jiným materiálům. Mimo to má také antibakteriální a antiseptické vlastnosti. Skvělé také je, že konopí pohlcuje až 95 % UV záření. Konopné vlákno se také vyznačuje vysokou pevností, a tak má oblečení z něj delší životnost.

letní moda

Proč právě bambus?

Oblečení z bambusu perfektně saje pot a má chladivý efekt. Výhodou je také jeho měkkost a jemnost. Oproti bavlněnému oblečení nasaje to z bambusu až o 50% více vlhkosti.

Zatočte s nadměrným pocením a oblečte se do materiálů, které vás ochladí.  Ať už zvolíte oblečení ze lnu, konopí nebo bambusu, budete se cítit příjemně a pohodlně i v horkých letních dnech.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku