Manželka chce odjet na wellness bez vás?!

Pánové, jestliže zrovna řešíte p r o b l é m, když vám vaše manželka či partnerka oznámila, že by ráda odjela na wellness víkend s kamarádkami či s přítelkyní, nevěste hlavu. A nehledejte: „Co je za tím“?! Za tím nebude nic světoborného, není to o tom, že vaše paní se vrhá vstříc do nového milostného dobrodružství přímo po hlavě. Pokud by tomu tak bylo, nebude vám přece říkat, kam jede, abyste ji mohl popřípadě přijet z k o n t r o l o v a t?!

žena relaxuje v sauně

A proto, milí a vážení muži, když vaše partnerka nesměle nadhodí, že by ráda s kámoškami alespoň na víkendový wellness, zkuste ji pochopit. Není to o tom, že od vás utíká, že jí s vámi není dobře. Ba právě naopak, vy tím, že manželka či partnerka odjede, velmi získáte. Kroutíte hlavou, že nevíte jak a proč? Tak čtěte dál …
I když – muž si nedovede představit, jak takový „babský sněm“ může vypadat. Respektive se domýšlejí, jen co jim žena zmizí z dohledu, už se muchluje v náručí skvělého elegána a to jsou jen ty jemnější představy.
Milý muži, tvá partnerka, nebudeš tomu možná věřit, ale i od sexu si někdy potřebuje oddychnout. Chce být zase tou malou holkou, na nic nemyslet, smát se, plácat páté přes deváté, přestat si dávat pozor na to, co říká, prostě si s holkama „pokecat“.

rozesmátá spokojená žena


Nechtěj být u toho, nepochopil bys. Když se sejde více žen po nějaké době odloučení a ještě si k tomu připijí rychlými špunty, debata nemá žádná pravidla. Jsou to neřízené střely!! Ale, co je hlavní, je jim spolu dobře. Není nic krásnějšího pro ženu, než se nechávat opečovávat masážemi, zahřívat tělo lávovými kameny, strávit hodinku v solné jeskyni a vůbec na nic nemyslet. A navečer ji čeká debata s jejími nejmilejšími přítelkyněmi, která trvá zpravidla do pozdních nočních, spíše ranních hodin. Mají si toho tolik co navyprávět!
A domů se ti vrátí rozesmátá manželka a s radostí a vděkem tě obejme a možná, že nebude tak dlouho trvat, než rozestele ve vaší ložnici …


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku