Máte ráda pohyb a vodu? Jeďte k moři!

Pravda, v současné době to není zrovna dobrý nápad, ale léto je ještě hodně daleko a za více než třičtvrtě roku se může mnohé změnit. A k zastavení pandemie s koronavirem můžeme hodně napomoci i my, lidé, když budeme dodržovat nařízení a budeme zodpovědní nejen ke svému zdraví, ale i ke zdraví našich blízkých, kamarádů, kolegů v zaměstnání, sousedů anebo lidiček, které potkáváme na procházkách anebo při nakupování.

ženy cvičící jógu u moře

Zlepšete si náladu a zaposlouchejte se na netu anebo vyhledejte CD, na které jste už zapomněli, že ho máte, do šumění moře a sněte. Sněte o příští dovolené, kterou strávíte s kamarádkami u moře. Moře vyzařuje pozitivní energii, proto k němu lidé tak rádi jezdí a koupají se v mořských vlnách. Blankytná mořská voda má i příznivý vliv na naše zdraví, protože obsahuje velké množství vitamínu A a C, a má proto dobrý vliv na pokožku. Navíc obsahuje hořčík, vápník, sodík a draslík. Tyto minerály naše kůže při každém pohybu ve vodě lačně přijímá a lebedí si, aniž o tom víme. Stejně tak jako svěží mořský vzduch, kterým se necháváme rádi ovívat a cítíme, že se nám moc dobře dýchá. A to proto, že je nejen vlhký, ale má v sobě minerály a je prosáknutý solí, proto zvlhčuje naši sliznici a my tak můžeme krásně a zhluboka prodýchat naše plíce.

spokojená dáma se opaluje

Tyto všechny atributy včetně příjemného sluníčka, které vyvolává pocit štěstí a radosti, můžete znásobit společným cvičením přímo na pláži u moře. Najděte si podobně smýšlející ženy a přihlaste se do kurzu aerobiku, jógy, pilatesu, takového, který vás baví a prožijte společně krásnou sportovní, a přitom oddychovou dovolenou u moře. Nejen, že se rozhýbete a nějaké nežádoucí kilíčko i shodíte, úžasně se pobavíte, načerpáte spoustu nových zážitků a zrelaxujete nikoli jen vaše tělo, ale především dáte odpočinout vaší duši.
Vaše duše bude krásně prosluněná a voňavá úžasně prožitým létem stejně jako vy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku