Miami – město plné úchvatných míst

Kam se vydat k moři? Co takhle něco nevšedního. Vydejte se na prosluněnou Floridu. Nechte se nalákat úchvatným a pulsujícím městem Miami, druhým největším městem na Floridě, které vám kromě pohádkových pláží naskytne i spoustu příležitostí k zajímavým a jedinečným zážitkům.
Kromě koupání v moři si totiž na Miami můžete užívat i poznávání historických památek, zajímavých architektonických staveb nebo se jen tak procházet některým z přírodních parků. Díky tomu, že teploty tu v zimě většinou neklesnou pod 20°, je Miami skvělým místem pro strávení pohodové dovolené po celý rok.

florida
 
Miami Beach
Kam na pláž?
Rozhodně byste neměli vynechat návštěvu slavné písčité pláže „Miami Beach“, která je tzv. americkou riviérou. Nekonečně dlouhé pláže jsou lemovány restauracemi, obchody, bary a výškovými budovami.
Co byste při návštěvě Miami neměli minout:

  • Mořské akvárium Miami Seaquarium– poznejte podmořský život v Atlantiku a Karibiku. Můžete také využít jedinečné možnosti zaplavat si s delfíny.
  • Zoologická zahrada Miami Metrozoo– nadšeni budete nejen z bengálských tygrů a koal, ale také z dalších zvířat
  • Národní park Everglades– je vyhledávaný návštěvníky pro velký výskyt aligátorů, kterým se můžete přiblížit na místních farmách nebo je pozorovat zpovzdálí z lodi
  • MHD zadarmo – svezte se Metromover nebo Miami Troller, a to zcela zdarma. Je to opravdu skvělý zážitek.
  • Ulice Ocean Drive– navštivte nejrušnější ulici Miami, kde na vlastní kůži pocítíte ruch velkoměsta v kubánských rytmech. Nechybí tu spousta zábavy a výtečného jídla.
  • Jungle Island – tropická atrakce s exotickými zvířaty

miami
 
Miami v noci
V Miami si přijdou na své všechny věkové kategorie i rodiny s dětmi. Toto město nabízí nepřeberné množství zážitků a zajímavých míst k prozkoumání. Užijte si návštěvu Miami, na níž budete ještě dlouho po návratu vzpomínat.

  •  


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku