Milé ženy, zralý věk není na překážku, ba právě naopak!

Žena je krásná v každém věku, traduje se. Jen pohleďte na stárnoucí starr, ale mnohdy vyselektujte ty, které jsou všelijak uměle upravované. Pravda, mnohdy nám jich na přehlídku moc nezbude, ale i těch pár krasavic ve zralém věku musíme obdivovat. Život jim vtiskl do tváře krásu a ten, kdo miluje život, nevidí vrásky, ale stále jasné a jiskrné oči a zářivý úsměv, který jako by nám říkal vše.
Proto, vy, které pomaloučku spějete k padesátce anebo jste ji již dávno překročily, ničeho se neděste a neobávejte. Menopauzu už máte za sebou, děti vylétly z rodného hnízda a konečně máte čas jen a jen sama pro sebe. Jste-li vdaná, pak svůj volný čas můžete dělit mezi sebe a manžela, ale vy jste již natolik vyspělá, že moc dobře víte, že každý musí mít svůj prostor a nenecháte si ho vzít.

stará matka a dcera na houpačce

Ženy, které byly zvyklé se stále jen rozdávat, opečovávaly každého jednotlivého rodinného příslušníka, neměly absolutně minutku pro sebe a své aktivity a zájmy, ty to budou mít trošku složitější. Rodina si za ta léta zvykla, na její přehnanou péči a možná ji vyžaduje do dnes. Je přece jen jednodušší zavolat mámě, aby doběhla do čistírny a vyzvedla hotovou zakázku, protože mladí nestíhají a jsou v práci od rána do večera. Kdežto matka v důchodu má přece spoustu volného času a dokonce si i sobecky myslí, že jí tím pomůžou vyplnit volný čas. A vy, mladí, vy si skutečně myslíte, že vaše maminka touží svůj volný čas vyplnit pobíháním po městě, vystáváním ve frontách, aby vám nakoupila či vyzvedávala opravené zakázky a tak podobně? Není v tom spíše více sobeckosti, než starost o maminku? Sáhněte si do svědomí, pokud to ještě dovedete. Bohužel ve vás vaše matka zasadila semínko, které vyrostlo sice do krásy, ale pouho pouhé krásy Parise. Ten se totiž vzhlížel jen sám v sobě.

senior žena se usmívá

A jestliže vaše matka se neumí oprostit od povinností, které jí ukládáte, pak ji od nich odpomozte a přemýšlejte, co pro ni můžete udělat tak, abyste vy všichni byli spokojeni a dělali jen to, co vy sami chcete. Třeba má svá tajná přání, která se obává vyslovit?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku