Milé ženy, zralý věk není na překážku, ba právě naopak!

Ženy ve zralém věku často řeší nepřiznaný problém, který by ani za nic před svým okolím nepřiznaly. Bojí se, že stárnou a cítí, že jim ubývají síly. Obzvláště to vidí v zaměstnání, kde mladší kolegyně s přehledem a navíc ještě s úsměvem zvládá práci za pár minut, kdežto jí samotné to samé trvá déle. Mnohdy zápasí s novými technologiemi, v jejichž ovládání mají mladí obrovský náskok. A tak se alespoň zuby nehty drží svých pohybových aktivit, se kterými začala před dvaceti lety.

parta šťastných přítelkyň

Tehdy jí přinášely radost, v současné době se z cvičení vrací spíše unavená a vyšťavená, ale nechce se vzdát. Alespoň tady to těm mladým nandá! Milé ženy, mladým je to úplně fuk, ti mají jiné starosti, než se s vámi srovnávat a možná vám i závidí. To, jak pěkně ve svém věku vypadáte, jak hravě zvládáte starosti o rodinu, jaký máte přehled o životě. Vy se už nemusíte vydávat ze všech sil a dokazovat druhým, že „na to ještě máte“.
Někdy stačí rozhovor s dobrou kamarádkou nebo přítelkyněmi, jindy zase třeba zaslechnete v rádiu zajímavý pořad anebo vám „náhoda“ přinese do cesty časopis, kde se píše o různých druzích cvičení, která jsou vhodná pro ženy vašeho věku. A třeba se v tom poznáte a uznáte, že už se nechcete před mladými přemáhat a chcete sobě a svému tělu činit jen dobře.

zralá usmívající se žena

Nikdo vás přece nehází do starého pytle, jen rozumně zvažte, na co máte síly a na jaký sport vám síly už nestačí, či kde ubývají. Volte cvičení dle své nátury, možností, zdravotních hledisek. Věk tu nehraje roli, ale jen to, zda vaše tělo zvládá vámi zvolený sport či nikoliv. A hlavně, zda ze cvičení jdete sice příjemně unavená, ale s úsměvem a radostí v srdci. Nejsme na světě proto, abychom se ničili, ale proto, abychom si svůj život dokonale a bezezbytku užili. A právě zralý věk je ta pravá chvíle, kdy se podívejme do zrcadla a poděkujme sobě, že jsme vše zvládli a těšme se spolu s našimi blízkými na další a nové šťastné zítřky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku