Míříte na první trénink do fitka?

Tak dlouho jste se rozmýšleli, zda máte cvičit doma nebo si zajít do fitka a cvičit a posilovat za přítomnosti člověka, který tomu rozumí, až posilovny zavřeli … bohužel nejste jediní, koho to mrzí, ale přijde čas, kdy své brány fitness centra opět otevřou.
A vy se zatím můžete nachystat na váš první trénink. V první řadě je třeba si ujasnit, zda chcete hubnout, či si udržet současnou fyzičku anebo nabírat svalovou hmotu.

posilovací činky ve fitku

K tomu všemu je vhodné si promluvit s osobou, která je odborníkem na posilování a zároveň vám dokáže poradit i jak by měl vypadat váš stravovací program, protože strava je jednou z velmi důležitých atributů.  Nestačí totiž „jen“ cvičit a posilovat. Pokud to myslíte vážně a chcete, aby se tréninky na vašem těle projevily, to znamená například byste rádi, aby se vám svaly vyrýsovaly, je přímo nutné věnovat čas nejen posilování, ale i úpravě denního jídelníčku.
To, že jste vynechali houskové knedlíky vás ctí, ale to není všechno. Vy byste měli mít vypracovaný denní jídelníček, kde budou obsaženy všechny minerály, vitamíny, bílkoviny, zdravé tuky, vláknina ale i sacharidy, které dodávají energii.

posilovna a správné složení jídelníčku

Vypracovat takový správný jídelníček dá laikovi docela zabrat, proto ho svěřte trenérovi a požádejte ho o tréninkový plán cvičení zároveň s úpravou jídelníčku. Možná budete překvapeni, co všechno byste měli do stravy zařadit a čeho se vzdát.
Velmi důležitý je i pravidelný pitný režim a to během dne, ale hlavně i při cvičení. Zcela zapomeňte na mládeží velmi oblíbené energetické nápoje. Neobsahují nic dobrého a zdravého. Klasický „energeťák“, který si koupíte v obchodě vás sice rychle nabudí, ale stejně tak následuje rychlý pokles energie. Srdeční sval a organismus dostává nepřirozeně zabrat. Na tyto obyč energeťáky rychle zapomeňte.
Ve fitku vám obsluha namíchá to správné pití před tréninkem, během tréninku a po tréninku!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku