Mít přítelkyni je podklad nad zlato!

To každá žena mileráda a zaručeně potvrdí. Přítelkyně je totiž vaše druhé já. Kdykoliv potřebujete, je na dosah, nikdy nezaváhá a pomůže vám, když vás přepadne splín. Pokud máte skvělou kamarádku, máte doslova a do písmene poklad, který vám může leckdo závidět. Můžete se svému druhému já beze studu a s důvěrou svěřit se záležitostmi, které byste nikdy nikomu na světě neřekla, ani byste je nevypustila z úst, protože se třeba stydíte. Ale před vaší kámoškou takovými skrupulemi netrpíte. Naopak víte, že se potřebujete svěřit, ulevit třeba svému svědomí, nejste si jista tím, co jste právě udělala.

dvě kamarádky u baru si povídají

Když se člověk potácí v nepochopení sebe sama, nevěří si a nedokáže leckdy rozumně posoudit, zda jednal správně či nikoliv. Je si nejistý, přecitlivělý, uplakaný. Proto je tu vaše kamarádka, která je schopná a ochotná kdykoliv zvednout telefon a vyslechnout vás. Pokud se ženete do neštěstí, ihned vystartuje a do hodinky je u vás. Dovede vás konejšit, ale také na plno říct svůj názor, i když se vám nebude líbit. Važte si toho.

přítelkyně se smějí

Správná kámoška je taková, která vám nepochlebuje, ale jde jí o vaše blaho a o to, abyste se cítila dobře. Dokáže odhadnout, že vám to zrovna nemyslí a umí vás nasměrovat tím správným směrem. Jestliže je člověk na scestí, pardon, ale mívá zatemněný rozum a nedovede rozumně uvažovat. Proto je úžasné, když máte člověka, na kterého se můžete stoprocentně spolehnout a kterému důvěřujete. A navíc, přítelkyně vás má přečtenou od začátku do konce. Umí vás pochopit.
Možná máte to štěstí, že jste vdaná a máte skvělého manžela či přítele. Ale muž není schopen toho, co žena. Nedokáže vás vyslechnout, aniž by vám hned radil, co a jak máte nebo jste měla udělat. A vy se někdy potřebujete „jen“ vypovídat. Takovou „službu se zamčenými ústy“ vám umí poskytnout jen vaše nejlepší přítelkyně!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku