Muž potřebuje mít se kam vracet

Potřebuje klidný domov. Vrací se domů rád, pokud ho tam čeká klid a harmonie. Jestliže tomu, milé ženy, nevěříte, zkuste si porovnat dva příklady, které teď předestřeme:
Váš partner se vrací ze zaměstnání po 10 hodinách krušné práce. Pracovní den neprožil zrovna růžově. Seřval ho šéf, protože zakázka nedopadla podle jeho představ, opařil se horkým čajem, asistentka mu ráno zatelefonovala, že jí onemocnělo dítě a v práci nebude určitě 14 dnů. Prostě někdy se takový den přihodí. Po dni „D“ se vrací domů, bere za kliku a … doma ho čeká manželka, která také byla v zaměstnání a má za sebou těžký den, děti přinesly ze školy poznámky, pohádala se s nejlepší přítelkyní, a proto zapomněla nakoupit.

muž zkoumá svůj obličej

  1. Muž vezme doma za kliku u dveří a manželka ho ani nenechá vyzout boty a vrhne se na něho v předsíni plná bouřících hormonů a na hlavu už mu sype všechny trable, které ji za celý den potkaly. Děti se honí po bytě, křičí na sebe, v televizi – jako každý den – běží program, který sice nikdo nesleduje, ale zrovna střílečky, honičky a další křik. Žena nenechá partnera oddechnout. Hlavně, že ze sebe dostane, z čeho se potřebovala vypovídat. Není divu, že muž v lepším případě nereaguje. V horším případě také vybuchne a je po klidu a pohodě, kterou by si všichni po perném dnu zasloužili.

žena objímá a líbá muže

  1. Moudrá manželka, která je ctí poklid v rodině, je empatická a zná dokonale svého partnera, vítá partnera s úsměvem a vyčkává na příhodnou chvíli. Ví, že musí nechat muže vydechnout a respektuje jeho čas na „regeneraci domovem“. Zapřede nezávazný rozhovor a pokud muž nemá náladu, neprovokuje, nechává ji to klidnou. Nabídne ohřátý oběd nebo voňavou kávičku se zákuskem. Pokud je muž na zhroucení, žena to vycítí, nalije sklenku koňaku. A za hodinku, za dvě se situace vyjasní, muž načerpá síly a je schopen a ochoten vyslechnout svoji ženu. Harmonie opět zavládne domovem.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku