Nákupní horečka mezi ženami stále kvete

Ženy milují obchody s látkami, s ošacením, když si mohou zkoušet botky, k tomu kvalitní kabelky. A je to v pořádku. Jsou muži, kteří dokonce velmi rádi své manželky či partnerky, případně milenky doprovázejí při nákupech a jsou jim rádci a posléze i platiči. Některým pánům dělá přímo radost, když mohou své ženské protějšky oblažovat novými věcmi a dívat se, jak jim to sluší. A ženy se dmou pýchou a radostí, když slyší obdivné výkřiky a slova pochval, která se na ně hrnou z mužných úst. Ne, kdepak, není to science fiction. Skutečně takoví muži existují.

dvě ženy na nákupech ošacení

Jeden příklad ze života. Přijeli k nám na návštěvu manželé, podotýkám, po dvacetiletém manželství a kamarádce jsem se pochlubila krásnými skvěle padnoucími šatičkami, které můj muž ani nezaregistroval. A kamarádčin manžel nejen, že uznale hvízdl, ale optal se mě: „A koupila sis k nim i kabelku??“ No, řekněte, není boží?!
Ale většinu mužů prostě musíte nechat doma, v práci, na potlachu s kamarády či ho vyšlete na bowling anebo ať se jede projet na kolo – prostě ať si udělá také svůj den, protože VY máte svůj den „N“ (nákupní). Zatelefonujte kamarádce a nechte vystoupat teplotu až na nákupní horečku a užijte si radost do všech detailů. Ženy nemusejí mít žádný plán, jim stačí mít chuť a nálada utrácet. Nakupují pak intuitivně, a tak bývají ukořistěny ty nejlepší kousky, které v šatníku nikdy nesmí chybět.

dvě kamarádky si vybírají

Báječné kamarádky si ještě zajdou po naběhaných kilometrech nákupů na odpolední kávičku či večerní vínečko, vyhodnotí den jako velmi úspěšný a spokojeně se rozejdou do svých domovů, kde je čekají partneři, kteří také strávili svůj pěkný den. Všichni jsou spokojeni a nastává harmonické souznění. Manžel si sedne k televizi, manželka se kochá nákupy. A krize manželství je zase na nějaký ten pátek zažehnána.
Dovedete si snad představit, že by manželka donutila manžela, aby s ním absolvoval to samé, co okusila s kamarádkou??


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku