Nastává doba třídění neunošených věcí

Milé ženy, také to znáte? Potřebujete se pěkně obléknout a sestylizovat outfit, otevřete skříň a už ji nezavřete! Oblečení je nacpané na ramínkách, jak jste neustále dokupovaly kdesi v akci nebo výhodných výprodejích a – nekup to, když je to za polovic´! Jenže jste nějak zapomněly sledovat, že šatní skříně se plní a nejsou nafukovací. Jak se známe, stejně máme své oblíbené kousky, které nejčastěji nosíme a jsou-li ženy obzvlášť šikovné, stačí vlastně pár doplňků jako jsou hedvábné šály a šátky, šperky, náramky, barevné pásky, sáčka, lodičky a outfity se neustále mění, ačkoliv základ zůstává. Tím spíše některé oblečení, které máme shromážděné ve skříni, odpočívá v hlubinách schované pár let, aniž bychom je provětraly.

žena přebírá a vybírá ošacení

Učiňme ten rozhodující krok, kterého se většina žen obává, prostě si jednou udělejte vyřazovací den, otevřete doširoka skříň, do jedné ruky velký igelitový pytel a začněte třídit a vyřazovat oblečení. Říká se, že oblečení, které žena neměla déle než rok na sobě, tak o něm by měla popřemýšlet. Ale oblečení, které jste neoblékla déle než dva roky, tam není o čem přemýšlet a šup s ním do pytle.

dáma si zkouší nové boty

Našla jste dokonce šaty či sukénku, kterou jste na sobě měla při oslavě patnáctých narozenin dcery a dcera už je dávno plnoletá?! Nejen, že šaty už dávno vyšly z mody, ale možná už nesedí ani velikostně, ale to se vás v žádném případě nechceme dotknout! Jen některé dámy jakoby stále nevidí, že léty jejich tvary získávají na ženskosti, a i když se narvou do šatů, které nosily před deseti lety, jaksi už to není ono. Nesnažte se pěstovat za každou cenu kult mládí. I zralý věk má své klady a přednosti.
Tak si ho užívejte, a i když se obléknete přiměřeně svému věku, stále ještě můžete být in a šik. Záleží totiž i na vašem rozpoložení. Pokud si užíváte toho, že jste žena, je to na vás prostě vidět v každém věku!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku