Nebojte se změnit kadeřnici, když nejste spokojená

K módnímu vzhledu krom „in“ oblečení, kvalitní kabelce, luxusním lodičkám, patří i koruna, kterou nosíme na hlavě. Ano, účes je důležitou součástí nás všech. Nestačí jen přelíznout ráno mokrým hřebenem neposlušné vlasy trčící do všech světových stran. To si mohou dovolit jen skutečně mladá děvčata, kterým sluší mládí. Těm postačuje si někdy jen „hrábnout“ prsty do vlasů, nanést trochu vosku a rozčepýřit háro.

barvení vlasů u kadeřníka

Ale my, odrostlé ženy, bychom měly dbát na dobře střižený účes a najít si svou kadeřnici. Svou, tím myslím profesionálku, která nám vykouzlí na hlavě vždy něco jiného, přesto báječného. Která se na nás podívá a navrhne nám změnu. Omladí nás. Která z nás by si to nepřála. A věřte, že DOBRÁ kadeřnice umí vážně čarovat.
Sama jsem navštívila profesionální kadeřnické studio, které se pyšní několika tituly v mistrovských soutěžích. A byla jsem značně překvapena. Nejen přístupem, ale i vstřícností, jinou organizací práce, super kvalitními přípravky, které neškodí vlasům, naopak podporují růst vlasových kořínků a ozdravují vlasy. A to nejdůležitější!

profesionální stříhání vlasů

Nevím, jestli jsem zrovna měla štěstí, ale padla jsem pod ruku skutečné profesionálce. Podívala se na mě, chvíli si hrála s mými vlasy a načrtla mi návrh změny, kterou by mi ráda na mých vlasech předvedla. Nebyla jsem si jista. Byl to pro mě skutečně šok. Totální změna barvy a střihu. Měla jsem polodlouhé vlasy a pěstovala jsem si je na délku. Změnou měla být – z blondýnky na mou přirozenou hnědou barvu a krátký sportovní sestřih! Martina viděla mé rozpaky a přizvala vedoucí salonu. Aniž by jí řekla svůj návrh, šéfová přednesla velmi podobný, jen ho ještě o krapet vylepšila. Nedalo mi to a přikývla jsem.
Jaké bylo moje překvapení, když jsem se pak na sebe podívala do zrcadla! Vážně, můžete mi věřit. Byla jsem maximálně spokojená a bohužel musím přiznat, že v mém okolí se žádná kadeřnice do onoho střihu nikdy netrefila a nebyla jsem tak spokojená jako v profi salonu. Takže jsem tam dojížděla a nelitovala peněz. Dalo se to, protože jsem cestu ke kadeřnici pojala jako výlet s tím zlepšením, že jsem si navíc zašla ke kadeřnici. Prostě dobrá volba!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku