Objevujte svět kabelek

Máte svou oblíbenou brašničku a nechcete se jí nikdy vzdát? Nosíte ji stále a všude s sebou nehledě na váš styl oblékání a místa, která navštěvujete? Pokud je tomu tak, je načase to změnit. Pořiďte si více druhů, které budou vhodnější, a hlavně šmrncovní na tu kterou příležitost. To ale neznamená, že vaše současná kabelka musí odejít nutně do důchodu. Jen ji na chvilku odložte a nechte ji odpočinout. Má toho za sebou určitě dost a dost.

elegantní růžová kabelka a střevíce

Téměř každý měsíc známé módní společnosti vynesou na odiv nový tvar a zajímavý design kabelky. Nemusíte mít všechny, které se nabízejí. Asi by vám nestačily finance, prostor na odkládání a hlavně – méně je někdy více. Vyhněte se zbytečnému utrácení peněz, které můžete využít při jiné příležitosti. Elegantní doplněk vypadá dobře pověšený na předloktí, ale přiznejme si, jen na procházky a nesmíme jít do obchodu nakoupit běžné potraviny. To nám pak spíše překáží a nejraději bychom měly u sebe pěknou praktickou nákupní kabelu.
Takže to už máme dva nové kousky, které nesmí chybět ve vašem šatníku. Na cesty do zaměstnání si vyberte elegantní kvalitně zpracovanou kabelku neutrálních barev, nejlépe v černé nebo šedé. Ta se bude kdykoliv hodit k vašemu oblečení a bude působit svěže a vkusně. Doplňte lodičkami a skvělý outfit je na světě.
Nákupní kabela neboli také shopper bag je dalším univerzálním kouskem, a navíc velmi praktickým pro velký nákup. Shromáždíte do ní bez problému všechny potřebné věci. Zpravidla nemá zapínání, popadnete ji a peněženku a vyrazte v klidu na nákupy!

nákupní kabela

Chybí-li ve vybavení vašeho šatníku crossbody, šup tam s ním. Crossbody je kabela, kterou můžete mít přehozenou přes ramena na širokém popruhu. Vypadá dobře a stále se tváří švihácky. Navíc máte volné ruce a můžete dělat, co se vám zrovna zlíbí. Vést se s dětmi nebo přítelem za ruce, fotografovat, telefonovat …


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku