Obrazy do obývacího pokoje

Přemýšlíte o tom, čím doplnit zeď vašeho obývacího pokoje, která stále zeje prázdnotou? Nechcete poličky ani nic podobného? Pak jednoduše vsaďte na obraz, který krásně doplní každý interiér. Pozor ovšem, abyste to nepřehnali s barvami nebo vzory, výsledný efekt by pak mohl být spíše opačného rázu a váš obývák by se proměnil v džungli přeplácaných stylů a barev.

žena sedící před obrazy

Nevíte si rady s tím, jaký obraz do vašeho obývacího pokoje zvolit? Chcete jít se současnými trendy? Inspirujte se tím, co je v současné době in ve světě obrazů a oživte váš interiér.

Co je momentálně ve světě obrazů IN

  • Žádná záplava duhové palety barev. Ba naopak. Velkým trendem poslední doby jsou totiž černobílé motivy s jedním detailem v barevném provedení.
  • Trendy jsou také stromy, lesy nebo zasněžené krajiny
  • In jsou také svítící obrazy, které skvěle doplňují vzhled interiéru díky jemnému LED osvětlení.
  • Trendem se také staly prázdné rámy bez obrazů, které se skvěle vyjímají třeba nad gaučem a styl dodají stěně zvlášť pokud je barevně vymalovaná. Kreativitě se meze nekladou – rámy tak mohou být hranaté, kulaté nebo i oválné. Vznikne tak nápaditá a originální dekorace. Je to zajímavé, trendy a levné. Navíc takto můžete zrecyklovat staré a nepoužívané rámy a rámečky nebo je pořídit za pár korun. Světlé rámečky se pak hodí nejlépe na tmavý podklad a naopak.

Zajímavějšího efektu také docílíte, pokud se vyhnete monotónnosti a jednotvárnosti.

mona lisa

Jaké motivy se hodí do obývacích pokojů?

Ne všechny motivy vizuálně zapadnou do obývacího pokoje. Skvěle se na takové stěně budou vyjímat nejen krajiny, ale také třeba květiny nebo města.
Pořiďte si do vašeho obývacího pokoje některý z moderních obrazů nebo prázdných rámů a rámečků a dodejte tak do interiéru novou šťávu a šmrnc. I pouhá maličkost v podobě takovéto dekorace dokáže oživit interiér.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku