Pamatujte, že jsme na světě jen na návštěvě

V dnešních sychravých dnech je naše tělo vystaveno chladnému počasí, které si říká o nastuzení a příchod chřipek. Abychom tomu předešli, je nutno zvýšit přísun vitamínů, které nám pomůžou v boji proti nastuzení, teplotě a protivnému kašli. Tyto informace se objevují tak často, že už je ani nevnímáte a berete je jen jako informace, které se neustále omílají a nic vám nedávají. Zastavte se. Pokuste se uvolnit a promítnout si váš den. Stále někam spěcháte, máte pocit, že vás pořád něco honí a vy neděláte nic jiného, než už jenom sprintujete? Proč? Jsme na světě jen na návštěvě, tak buďme návštěvou, která nám dělá radost, a ne nevítanou návštěvou, která nás jen okrádá o čas.

léky volající po pomoci

Udělejme si čas vážně jednou provždy na sebe. Alespoň část dne věnujte jen sami sobě. Bez výčitek, bez obav, bez výmluv. Dnešní doba je velmi rychlá, že ani nevnímáme jak se cítíme a když to přece jen ucítíme – únavu, skleslost, vyčerpání, hned tyto myšlenky rychle zaplašíme a jedeme dál. Nás přece něco jen tak neporazí. Ale všeho do času.
Změnu k lepšímu začněte tím, co zrovna nebolí. Posilujte svou imunitu přírodními doplňky.

srdce jako symbol lásky

Vyhýbejte se lékům, pokud je životně nepotřebujete. Chtějte znát svůj zdravotní stav. Známe spoustu lidí, kteří jen tak mezi řečí prohodí – jo, beru léky na cholesterol, a přitom ani nevědí, jakou mají naměřenou hranici. Dostali léky, jsou spokojení a bůček, slanina, hranolky a kola v jejich lednici stále přetrvávají. Vždyť mají léky, a ty se o jejich zvýšený cholesterol postarají! Zdá se vám to být v pořádku?
Jděte jinou cestou a přemýšlejte o tom, zda jíte plnohodnotnou vyváženou stravu, zařaďte dostatek čerstvé zeleniny a ovoce. Ovoce spořádejte s chutí, ale raději jen dopoledne, kdy má tělo dostatek energie na strávení cukrů. A pamatujte na to, že jsme tady jen na návštěvě a chovejte se podle toho tak sami k sobě a ke svým přátelům.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku