Perfektní dárek pro manželku

Nenapadá vás, čím byste svou manželku potěšil, a přesto byste ji chtěl i po letech společného manželství překvapit? Zeptejte se nenápadně její nejlepší přítelkyně anebo se poraďte se svými dospělými dětmi. Možná budete překvapeni, co vymyslí. Anebo jen sledujte, co ve chvílích pohody vaše paní řekne. Mnohdy prohodí jen tak mimochodem – to je pěkné, to by se mi moc líbilo, tam bych ráda jela … Stačí být trochu víc vnímavý a nové poznatky si ihned zapsat, protože je asi po celý rok v hlavě neudržíte. Nechceme vás podceňovat, ale skutečně si pořiďte zápisník, kam si poctivě vzdechy vaší ženy poznamenáte.

usmívající se žena s pugétem růží
A ke konci roku máte z čeho vybírat. Nebo u příležitosti jejich narozenin nedostane obvyklou kytici a krabičku pralinek, ale překvapíte ji speciálním dárkem přímo na míru. Když z vás bude mámit, kdo vám prozradil, po čem její srdce toužilo, jen se tajuplně usmějte a se slovy: „Zlato, nech to na mě a nepátrej …“, ji polibte a otevřete šampaňské. Věřte, že se k vám přimkne tako tulící se kočka. A o zábavu na dnešní večer máte postaráno. Žádná bolest hlavy, žádná únava, jen rozsvícená spokojená manželka. A který muž by si nechal ujít takovou příležitost!
Připravte své ženě hezký večer. Obvykle ženy připravují pohoštění pro celou rodinu, slaví se svátky dětí, byť už jsou z domova, stále u rodičů. A kdo stojí u sporáku, u trouby, krájí veku na chlebíčky, připravuje domácí bramborový salát, obaluje řízky, peče sváteční koláče a dorty? Většinou to bývají ženy a bohužel i v případě, že se rodina chystá oslavit její narozeniny a její jmeniny.

prsten pro ženu

Proto, vezměte vše do vlastních rukou. Buďte odvážní! Možná, ne každá žena to ocení, ale většina žen určitě, to vám garantujeme. A bývá to i jejich tajné přání. Strávit oslavu svých narozenin bez stresu, shonu a vypětí. Když se vy sami necítíte na to, uspořádat oslavu pro rodinu se vším všudy, domluvte se se svými dospělými dětmi. Jednou do roka pro maminku, která se o ně starala celý svůj život, snad rády připraví oslavu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku