Permanentní make-up dělá zázraky

Ženy se rády dobře oblékají a mnohá jde s dobou a má doma na věšáku ve skříních poslední módní výstřelky. Je to prostě už její styl. Nedokáže si ani v nejdivočejším nejhrůznějším snu představit, že by vyšla před dům nenalíčená s tváří tak, jak ji příroda stvořila. Ale nenechte se mýlit. Netráví před zrcadlem hodiny a hodiny času. Tyto ženy mají ranní očistu spojenou s make-upem zvládnutou. Znají geniální kosmetické vychytávky, krémíčky, pudry několika odstínů, tvářenky. Zvládají vymalovat rychlé kontury obočí, protože vědí, že obočí je velmi důležitou součástí make-upu a musí být prostě vidět. A dámy to moc dobře vědí. Proto i volí menší či větší kosmetické triky. Jako je například tetování obočí, rtů či očních linek.

kosmetické pomůcky na make-up

Obočí je třeba věnovat velkou pozornost. Budete překvapená, když se svěříte do rukou profesionální kosmetičky a požádáte ji o úpravu obočí. S namalovaným a upraveným obočím zjistíte, že jste jaksi „prokoukla“ a i vaši známí vám na potkání budou říkat, že jste nějaká jiná a sluší vám to. Nejen, že budete mít zvýrazněné obočí, vystoupí tím do popředí vaše tvář.
Jestliže nejste přístupná módním trendům a vyznáváte přírodní líčení, tudíž žádné, nemusíte o sebe přestat tak úplně pečovat. Věkem obočí bledne až se ztrácí. Stojí za to navštívit kosmetičku a obočí nechat obarvit. Zkuste to a když zjistíte, že je to vaše parketa a nevadí vám, postupte o level výše a zkuste permanentní make-up obočí. Získáte náskok v péči minimálně na dva roky a ráno můžete vyrážet do zaměstnání a přitom jiná.

detail obličeje – zvýrazněné oční okolí

Certifikovaná stylistka dokáže díky permanentnímu make-upu zvýraznit kontury obličeje. Je to téměř bezbolestná metoda. Některé dámy cítí jemné vpichy. Jiné, které mají práh bolesti posunutý, necítí vůbec žádnou bolest a v klidu vleže na lehátku přijímají svou novou vizáž. A i kdyby, za trochu bolesti vaše nová tvář stojí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku