Posilujete a trénujete doma?

Fitness centra jsou sice v současné době stále ještě zavřená, ale brzy přijde den, kdy své brány opět otevřou a počítá se s tím, že nadšenci, kteří tak dlouho strádali, je vezmou útokem. Je proto ta správná doba zajistit si permanentku, abyste se pak už nemuseli zdržovat nákupem anebo si ji prodloužit. Někomu možná bude i bývalá permanentka končit s tím, že ji ani nestačil z důvodu zavření fitka vyčerpat, ale máme za to, že není třeba se ničeho obávat.

fitness činky na posilování svalů

Kontaktujte majitele fitka s žádostí o prodloužení permanentky, protože jste si ji nestačili vyčerpat, jelikož fitko bylo z důvodu vládního nařízení zavřené. Nenechávejte vše na poslední chvíli. Máme zkušenost s určitým fitness centrem, na které se klienti obracejí s prosbou „vánočního dárku“. K loňským vánočním svátkům jim Ježíšek přinesl pod stromeček permanentku a v dost vysokých částkách, ale bohužel se od té doby fitko neotevřelo. Majitel s tím ovšem nemá problém. Je to zcela prokazatelný důvod předplatné prodloužit. Jen tak nepřijde o další zájemce.
Neskládejte ruce v klín, vaše oblíbené tréninky budete moci zanedlouho opět provozovat. Ale pravda je ta, že přestávka byla skutečně hodně dlouhá a natolik, že mnozí začali ztrácet motivaci. Zprvu byli stále nadšení a cvičili i doma. Leckteří mají doma posilovací lavici, činky, závaží, a ti, kteří tímto neoplývají, si potřebné věci objednali na internetu a malou posilovnu si vytvořili doma.

mladý muž posiluje ve fitku

Ale co si budeme povídat. Chybí vám na tréninku doma ta správná atmosféra a také nemůžete projet všechny svaly, protože zákonitě nemůžete mít všechny cvičební stroje a zařízení. Chybí trenér, ale i obsluha baru, která vás už znala a namíchala vám drinky už bez toho, abyste je specifikovali. A to je dost příjemné. Ve fitku se tak cítíte jako doma. A teď máte srovnání. Cvičíte doma, ale nepřipadáte si jako ve fitku …
Naše rada zni: Vydržte! Čas otevření se již blíží mílovými kroky!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku