Správné oblečení do fitcentra

Také ve vás fitcentra vzbuzují rozporuplné pocity, ale chcete jít krásné postavě naproti? Pak vám nezbyde nic jiného, než se odhodlat a začít balit sportovní tašku. Ještě před první návštěvou je ale dobré vědět, jaké oblečení s sebou zabalit. Zapomeňte však na fotografie modelek v časopisech a na sociálních sítích. Důležité je oblečení, ve kterém se budete cítit dobře.

Cvičení s činkami
 
Estetický dojem hraje důležitou roli?
Vězte, že každý má v posilovně co dělat sám se sebou a jen málokdy se tedy setkáte s nelichotivými pohledy, které by soudily vaše oblečení či postavu. Při cvičení je důležité zaměřit se primárně na pohodlí. Ne vždy se proto vyplácí sáhnout po nejupnutějších legínách, co máte v šatníku a podprsence s vyztuženými košíčky, které brání v jakémkoliv pohybu.
 
Dnes je už možné koupit sportovní oblečení, které bude odvádět přebytečný pot pryč z těla a zároveň bude vypadat hezky. Vybírejte oblečení, které vám dobře padne a bude bez švů, které by mohly zbytečně škrábat a dráždit pokožku. Krom funkčního oblečení je zapotřebí klást důraz i na výběr vhodného spodního prádla.

 
Sportovní podprsenka jako základ pro každý druh cvičení
Ať už míříte do fitcentra za jakýmkoliv účelem, sportovní podprsenku nikdy nezapomeňte doma. A to hlavně v případě, kdy k vám příroda byla v tomto ohledu velmi štědrá. Dnes už je možné koupit sportovní podprsenky s výztuží dle typu sportovní zátěže nebo velikosti prsou. Od té nejnižší, která je vhodná třeba na jógu až po podprsenku s největší výztuží, která je vhodná na běhání. Dobře padnoucí sportovní podprsenka zajistí optimální oporu i větším prsům při jakémkoliv pohybu, jenž by mohl způsobovat bolest. Pokud vsadíte na prádlo beze švů, pod trikem a legínami nebude téměř vidět.
 
Sportovní podprsenka zajistí oporu prsům a zároveň odpadá nepříjemný pocit ze zařezávajících ramínek, jak je tomu mnohdy u běžných typů podprsenek.
 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku