Srdce plné jizev. Vzpomínka na dětství?

V dnešní době mi přijde, že doslova a do písmene letí kult mládí. Kdo není mladý, krásný, vytvarovaný a úspěšný – jako by nežil. Uvědomme si ale, obzvláště my ženy, že obrázky mladičkých krásek nám neustále předkládané v různých časopisech či vystavované na módních přehlídkách není o skutečném životě! Pevná prsa, zvednutý zadeček, dlouhá štíhlá stehna bez celulitidy, usměvavý mladičký happy obličejíček – to všechno stojí modelky kus práce, nic není zadarmo. Navíc fotky jsou uměle dotvářené. Sama jsem byla svědkem focení jedné nejmenované proměny, kdy na fotkách se nepoznala ani sama proměňovaná. Vlasy nahrnuté dopředu, takže hříva jí škádlivě spadala do obličeje, přitom vzadu na hlavě ani chlup, prázdno. Sexuálně přitažlivý výstřih a nadmutá prsa vystouplé díky super vycpávkám. Dělají zázraky!! Výstřih laškovně poodhalen, a to se dosáhlo tím, že vzadu jí velkým skřipcem stáhli sáčko. Do toho jí povlávaly jemně vlasy, čehož bylo docíleno fukarem, který jinak rády spustíme v horkých dnech. Bylo chladno a na naši „proměněnou“ vál chladný větřík, vzadu ve vlasech lysina, níže velký skřipec a zimomřivá modelka. Přitom na fotkách milenka k zulíbání.

smutná a deprimovaná žena

Tak si někdy, milé ženy, připomeňte tuto syrovou vzpomínku, kterou jsem předestřela. Nic není takové, jak se zdá.

A že máte povadlá prsa, začínají se vám dělat stařecké skvrny na rukách, víčka vám klesají a natékají, po probuzení byste se raději neviděla?

záplatované srdce plné jizev

Dámy, zamysleme se nad svým životem. Proč stále toužíme být krásné a dokonalé, komu se chceme zalíbit? Kde se vzalo nízké sebevědomí, zapátrejme ve své minulosti a třeba dojdeme k pochopení toho, kde nastala ta chvíle, od kdy jsme si přestaly věřit. Důvěřovat svému já a svým pocitům. Kým byla naše duše utlačovaná a my jsme si to nechaly líbit. Možná se dostaneme až do dětství.

Jako děti jsme nic měnit nemohly, ale teď už jsme dospělé a leccos změnit můžeme.

Vezměte život do svých rukou a začněte už žít svůj život a ne té „paní“, kterou jste dosud znaly.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku