Trápí vás bolesti, ale lékařské výsledky jsou negativní?

Pokud nechcete být závislí na lécích anebo vám lékařská věda nedokáže pomoci, protože podle lékaře jste zdraví, hledejte jiné cesty k uzdravení. Za pomoci terapeuta se vydejte do vaší minulosti a zviditelněte váš dlouho utajovaný problém a začněte se na něj dívat. Zdá se vám to jako science fiction? Pokud jste se s takovým náhledem ještě ve svém životě nesetkali, věříme, že se vám mohou tyto řádky zdát nepochopitelné. Ale když vás stále trápí fyzické bolesti a žádné vyšetření nic neprokázalo, pak bude nejspíše čas začít jednat.

žena ve stresu

Pokud chcete, aby se vám ulevilo, pak byste měli svůj život vzít do vlastních rukou a začít pátrat. K tomu je ale zapotřebí, abyste vyhledali kvalitního psychologa nebo psychoterapeuta. Poohlédněte se po internetu a hledejte podle dobrých referencí anebo – když se nebudete ostýchat – optejte se vašich nejbližších, koho by vám doporučili. Nemáte se za co stydět, naopak na sebe můžete být pyšní, že máte snahu svůj problém řešit. Většina lidí se stáhne do ulity s věčným stěžováním a naříkají nad vlastním osudem, který k nim byl nespravedlivý. Jenže tím si nepomůžou, jen prohlubují své trápení.

psychologická terapie

Nemoc duše je velmi složitá věc a abyste jí porozuměli, měli byste mít odborného průvodce, který vás povede a nechá vás nahlédnout do těchto složitostí. Zároveň bude postupně za vaší pomoci odkrývat vaše skrytá bolestivá tajemství, která jste si uvrtali hodně hluboko do duše, abyste na ně zapomněli. Ale jak vidíte, možná jste zapomněli vědomě, ale vaši mysl a nevědomí neobalamutíte. Vaše tělo už nemá rezervy a volné místo, kde by skladovalo vaše trápení a negativní energie se dere napovrch. A začínají skutečné bolesti. Ne zřídka přicházejí zákeřné nemoci, protože stres a negativní energie nemoci rozněcují a přiživují. Je ve vašem zájmu zbavovat se starých nánosů, postupně je odkrývat a čistit tělo i duši. Nebudeme vám nic zatajovat. Bude to bolestný přerod, ale za vaše zdraví to přece stojí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku