Ušetřený prostor v garsonce

Stěhujete se do malého bytu o velikosti nula, nula nic. Garsonky jsou v dnešní době velice žádaný. Studenty, ale i jedinci, kteří žijí samy a nechtějí se dělit o společný velký byt s dalšími lidmi. Společné bydlení není pro každého a někteří mají rádi svůj klid, aniž by jim někdo zabíral prostor v kuchyni při vaření nebo měl nehezké poznámky k jeho hygienickým návykům, či bydlení s nevychovaným domácím mazlíčkem.

byty

Jak nejlépe využít malý prostor, tak abyste měli dostatek úložného prostoru a nic nemuseli mít poskládané nebo poházené v prostoru. Rozhodně, když pořídíte klasickou skříň z nábytkového obchodu, ničemu si nepomůžete. Nejlepší variantou jak minimalizovat prostor je nechat si udělat od řemeslníka nábytek na míru. Můžete tak využít vestavěných skříní do malé předsíňky, které budou dosahovat až do stropu. Kam se dají umístit věci, které se běžně nepoužívají. Například uskladnění zimního oblečení přes letní období. Nebo cestovní kufr, cestovní brašna, složený stan nebo boty na snowboard. Takové skříně se rozhodně hodí. Zajistíte si tím prostor, který by byl při koupi běžného nábytku prázdný a nevyužitý. Nebo by nebyl tak efektivní jako přímo dělané na míru.

skříň

S vestavěnými skříněmi uvidíte, že i nejmenší byty, se stanou praktické. Budete mít místo na oblečení, které můžete mít ve spodní části a ve vrchní uložené nepoužívané věci. Stejně tak, můžete využít rozkládací sedací soupravu, která vám zajistí každodenní spaní a úložný prostor. Nevýhodou je, že budete muset každý den sedačku na večer rozkládat a ráno ji opět uvést do původní pozice. Na druhou stranu budete mít prostor na lenošení a na usazení návštěvy, když k vám dorazí. Nemusíte se bát, že by musela sedět na vaší posteli. Peřiny na spaní v klidu uložíte do úložného prostoru a máte vystaráno. I v malém bytě nebo garsonce se dá minimalisticky ušetřit prostorem. Skříně, už nemusíte řešit, neboť je máte v předsíni.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku