Za pomocí kouzel v kuchyni podpoříte sexuální apetit svého partnera

Zdá se vám, že váš milý je trošku v sexu lenivý? Pokud ho chcete „nastartovat“, vězte, že dobrá hospodyňka nejen, že pro pírko přes plot skočí, ale miláčkovi udělá, co mu na očích uvidí. Nestačí jen svůdné prádélko … Muž, aby byl připraven na sex, nemusí mít zatažené rolety a naprostý ničím nerušený klid, nemluvě o relaxační hudbě. Tím ho neuctíte. Ale dobrou kuchyní, to ANO!!

koření do kuchyně – chilli, pepř

Žádný muž neodmítne chutnou krmi. Za ta léta jste už určitě zjistila, co má rád, jaká jídla miluje, čím se mu „zavděčíte“. Možná jste jen trošku opomněla, že i voňavým jídlem lze muže nalákat na sexuální hrátky. Připravte volný prostor, dítka svěřte babičkám nebo přítelkyni a začněte ve vaší kuchyni kouzlit.

Příteli, manželovi, druhovi – ne všem najednou!!! zatelefonujte do zaměstnání, že máte pro něho připravené překvapení, aby si udělal čas na volný večer s vámi. To pro všechny případy. Mohla byste být nemile překvapená, kdybyste si dala práci s príma nabuzující večeří a milý vám mezi dveřmi jen oznámil, že odchází na bowling anebo na pokec s kolegou z práce, který má splín, protože se rozvádí – a to, miláčku, pochopíš …

Tedy, připravte si půdu pro společně strávený večer a čarujte. Muži mají většinou rádi kus šťavnaté flákoty. Pokud není přímo vegetarián, se steakem nešlápnete vedle. Připravte si do kouzelného pytlíčku náležité ingredience. Asi to nebudou zrovna skořice, hřebíček, med a červené víno i když – to poslední kdo ví …, ale pro správného chlapa to budou pepř a chilli papričky. Čili je totiž jednou z nejvíce sexuálně dráždivých koření. Obsahuje látku zvanou kapsaicin, která uvolňuje hormony štěstí – endorfiny, a navíc způsobuje prokrvení pohlavních orgánů, a to přece potřebujete! Jen to s čili zase moc nepřežeňte, vše tak akorát.

sklenka šampaňského s jahodami

Již při přípravě chutné krmě vložte pomyslně do jídla své přání a vařte s láskou. Věřte nevěřte, vyplatí se to! Přílohu jen do počtu, spíše minimální, aby se váš milý nepřecpal. Musí být nabuzený dobrým jídlem, ale tak, jako by mu ještě něco chybělo. A to právě bude dobře vychlazené šampaňské s jahodami a vy, navoněná a svůdná s talířem mořských plodů, které zaručeně podpoří sexuální apetit muže …


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku