Zakouzlete v kuchyni a připravte se na divoký sex!

Říkáte, že divoký sex na lavičce v parku jste zažila jako sedmnáctiletá a od té doby na úlet už jen vzpomínáte? Vezměte organizaci do svých rukou. V první řadě musíte mít v záloze partnera, se kterým „uletíte“. A může to být kolega z práce, kamarád, ale i – světe div se, váš manžel! Krčíte obočím, nezdá se vám to? Manžel přichází ze zaměstnání unavený, jakž takž shodí boty v předsíni, cestou poztrácí oblečení a svalí se unaven do pohovky? A při pohledu na trosku neštěstí si máte představit parádní sex?! A proč ne. Žena a její skvělá kuchyně jsou ty, které udávají tón.

šampaňské ve sklenicích a dobroty

Vymyslete program na vámi zvolený den. Odstraňte z dohledu věci, které by mohly narušit váš dobře strávený večer. Naplánujte úžasný sex na večer, kdy v televizi nepřenášejí přímý přenos z Wimbledonu, Tour de France, boxu, nebo kdy vám nebude z obrazovky mávat golfista Dustin Johnson. Podle toho, co váš muž vyznává. To by asi vykouzlenou večeři, která měla nastartovat jeho sexuální apetit, zhltnul bez vás s očima vytřeštěnýma na obrazovku.

Volný večer už máte zvolený. Je dobré na to lehce muže připravit, aby vás nemile nepřekvapil on, třeba, že musí bezpodmínečně s kolegou na pokec, protože se jeho kamarád zrovna rozvádí a potřebuje se vypovídat. I toto jste zvládla a teď nastává chvíle pro vás.

Vhodně zvolená večeře a mohou to být buď krevety či jiné mořské plody, které zvyšují chuť na sex anebo pořádný steak propečený tak akorát, jak váš milý má rád. Přidejte přiměřeně chilli koření. To dokáže rozproudit krev, a navíc obsahuje látku kapsicin, který vyvolává hormon štěstí. Co víc si přát?

manželská postel a lahev bublinek

Pozor! Absolutní zákaz podávání piva, to naopak utlumuje. Rafinovaně dle chuti podávejte červené víno nebo sklenku vychlazeného šampaňského s jahodami, případně maliny, které probouzejí chuť na sex! Anebo připravte novinku, kterou ochutnáte spolu. Nápoj s kardamomem, který je označován za nápoj lásky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku