Zamilovaným je jedno, jestli jsou „in“ anebo „out“

Na vzhledu prý nezáleží, slyšíme ze všech stran. Prý je důležitá naše duše a jací jsme uvnitř. S tím nelze než souhlasit. Ale dovedete si představit, že si vás neznámý člověk kdesi na chodníku před obchodem všimne a uznale hvízdne, když uvidí vaši čistou duši? Anebo přimhouří chtivě oči, když uvidí před sebou ženu, které z pod minisukně vykukují ladné nožky obuté do elegantních lodiček a z výstřihu se dmou prsa velikosti číslo 4? Každý máme o duši patrně jiné mínění.
Nejspíše bude trochu záležet i na tom, co si oblékáme, nazouváme, jak se líčíme, zda poctivě navštěvujeme kadeřnický či kosmetický salon. Žena, aby se cítila dobře, potřebuje i dobře vypadat. Jen si uvědomte nějaký váš pěkný den.

módní lodičky a kabelka

Vstanete vyspalá do růžova, vše se vám už od rána daří. Obléknete si to, o čem víte, že vám sluší a při pohledu do zrcadla vaše sebevědomí div nevyskočí z těla. Prostě jsou dny, kdy se samy sobě líbíme více, než kdy jindy. A jakmile v tomto rozpoložení vykročíte do světa, začínáte zjišťovat, že se po vás muži ohlížejí anebo vás úplně cizí člověk s úsměvem pozdraví a uznale pokyne hlavou. Vaše sebevědomí už nemá kam růst! A vy se cítíte naprosto blaženě. A tady se dostáváme k jádru pudla, čili k vaší duši. Zde bychom se mohli vrátit k začátku našeho článku, kdy mnozí jen nevěřícně kroutili hlavou nad tím, že by si někdo mohl všimnout na ulici vaší duše.

zamilovaná mladá dvojice

Ano, je to tak. Vaše duše, pokud svítí radostí, prosluní celé vaše chování a vy jaksi „svítíte“ i navenek. To je to, proč nám sluší úsměv, pohoda a radost. Všimněte si, jak „svítí“ zamilovaní. Jak kolem nich proudí pozitivní energie převlečená v růžové obláčky, na kterých se oba vznášejí. Jsou celí proslunění a usměvaví, zahledění do sebe. A této dvojici je úplně jedno, co mají na sobě, zda jsou in či out. To je to poslední, co řeší.
Ale u nás dospělých a „přerostlých“ je to už trošku jiné. I když jsme právě zamilovaní, rozum nám velí chtít se tomu druhému líbit a přehrabujeme se ve skříni a vytahujeme jednu věc po druhé tak dlouho, až jsme konečně spokojené. Pěkné oblečení nás utvrzuje v tom, že můžeme v klidu vyrazit na schůzku.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku