Zelená plastickým operacím?

Jsou dva typy ženského pokolení. Jedna skupina by nepřipustila jakýkoliv zákrok na svém těle, který by nebyl spojen pouze s jejich zdravím a odmítají rezolutně jakékoliv plastické operace a lékařské zkrášlovací úkony. Zato druhá skupina dam a paní plastickými operacemi přímo žije. Nemusí se hned jednat o plastiku prsou, stačí jim i operace nižšího kalibru jako je například úprava horních nebo spodních víček.

péče o oční okolí

První sorta žen je spokojena sama se sebou. Našla svůj vnitřní klid, mají zdravé sebevědomí a ví, že zušlechtěná krása jim radost do života nepřinese. Nemusejí se přímo radovat z toho, že stárnou, ale příznaky stárnutí nesou statečně anebo se jimi ani pro jinou činnost nezabývají. Bývají tak vytížené prací, starostí o rodinu, zvláště když do rodinného hnízda přilétnou mladičká ptáčátka – vnoučátka. Naše ženy moc dobře vědí, že skutečnou radost ji do života přinese jejich zdraví a zdraví všech jejich blízkých. Žijí spokojený rodinný život a mají stálého partnera, se kterým je pojí pouto spolu zažitých prožitků. Ať veselých nebo i smutných. To prostě k životu patří. Tyto ženy absolutně neřeší, zda na pláži vypadají přitažlivě, nestydí se za celulitidu získanou věkem, a stejně tak na to nahlíží i partner, je-li rozumný a svou manželku miluje.

Samozřejmě to neznamená, že ONA na svůj věk rezignovala. Naopak. Stále ví, co znamená slovo kadeřník, kosmetika, pedikúra i manikúra. Stará se o sebe tak, aby byla zdravá a spokojená, nevyhýbá se ani občasnému „babskému dýchánku“, víkendovým či snad déle trvajícím lázeňským procedurám. To vše zajištuje její spokojenost a vnitřní klid. Co by za to daly jiné ženy …

spokojený starší manželský pár

Dámy, které se neustále pozorují v zrcadle, stále na sobě hledají a vidí chyby, se bojí stárnutí. Mají stejné kamarádky, protože vysílají energii, která přitahuje podobně smýšlející skupinu. Pakliže se tyto přítelkyně scházejí, notují si spolu a vytahují trumfy, na kterou operaci a na jaký zákrok se chystají. Přijde mi, že jim uniká pravý život, jsou soustředěné jen samy na sebe a život jim protéká mezi prsty. 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku