Ženo, buď svá a nenech se utlačovat tím, co je právě „in“

Přeplněná šatní skříň a pocit ženy, že nemá, co na sebe? Poznáváte se, milé ženy? Možná, že někdy méně je ale více. Možná, že je na čase, obzvláště v době, kdy nemůžeme sportovat a volně se pohybovat díky době ledové koronavirové, udělat si doma ve skříni a v botníku pořádek, a tím pádem možná i v životě, už jednou pro vždy pořádek a zapřemýšlet, co můžeme udělat jinak. A jak jinak sestylizovat svůj šatník. Zvážit, jaký jste typ, jaké barvy a střihy vám sluší a prostě nekupovat to, co vám „nejde“ jen proto, že je to právě zlevněné v parádní akci anebo že to zrovna teď frčí. Ne všechno, co je in, je vhodné pro každého. Nemusíte mít přece vše a za každou cenu. Pokud pojedete tímto tempem, nestačíte přikupovat šatní skříně a o tom přece móda není.

ženy si vzájemně radí s výběrem oblečení

Důležité je vědět, co a jak mohu zkombinovat, stačí pár různých kousků, které lze použít v různých typech oblečení, k tomu zvolíte jinou kabelu či šmrncovní hedvábný šátek a malou kabelku, doplníte skvěle padnoucím sáčkem – tu báječnými legínami s krajkou anebo koženými kalhotami, minisukní, nápadným pulovrem, ozvláštníte vždy jinými šperky či bižuterií. Upravíte jinak vlasy, na které nasadíte čapku nebo klobouk. Je tolik věcí, se kterými si můžete hrát, tak si hrajte a zkoušejte nové outfity.

ženy si vybírají šperky

Pokud si nejste jista, určitě každá žena má skvělou kamarádku, která si s módou tyká a módě rozumí, tak ji poproste, aby jedno odpoledne strávila u vás doma při lahodné kávičce či sklence dobrého aperitivu a udělejte si módní přehlídku. A hned budete vědět, jak na tom jste. Nepotřebné věci ihned vyřaďte a ničeho nelitujte. Jen tak si dokážete udržet čistou hlavu a volnější prostor ve skříni. Nehromaďte zbytečnosti, naopak se snažte o větší volnost, co se týká vašich pocitů, mějte radost ze života a prodýchejte ho. Nenechte se utlačovat jen tím, co se právě „nosí“. Buďte svá a sebejistá.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku