Ženy řeší často problém – co na sebe?

Je to stálý problém a zná ho téměř každá žena. I když – z vyprávění kamarádek slýchám, že doba ledová koronavirová jim částečně dopomohla k tomu, že na sebe přestaly dbát. Ne sice úplně, ale hodně v péči o sebe polevily. Móda sem, móda tam.
Přestaly navštěvovat kadeřnice, ostatně, ani tu možnost nemají, když jsou kadeřnictví zavřená. Tak houfně nakupují barvy na vlasy a vzájemně se navštěvují a oplácejí si služby – barvení vlasů. Ke stříhání nemají odvahu, tak zastřihují alespoň ofiny.

žena s respirátorem na obličeji
Ke kosmetičce už také přestaly chodit a ku podivu – pár z nich zjistilo, že jim to vůbec nechybí! O pleť se přestaly tak šíleně starat, protože se přestaly líčit, používat make-upy – kvůli rouškám a respirátorům, kterým to nesvědčilo. Stále sundávaly z obličeje hnědé roušky … tak daly vale make-upu s tím, že jsou stejně schované za respirátorem a v práci stejně v kanceláři sedí samy, protože firma přistoupila ke střídání směn, aby se zaměstnanci nepotkávali a zbytečně se tak nenakazili virem.
Jiné mají naopak nařízenou práci z domova, takže s líčením si taktéž nedělají starost. Odpadlo odlišování, čištění pleti, vlhčení, rozjasňování líček, stínování, používání řasenek, rtěnek atd. a mám pár kamarádek, kterým se pleť dokonce bez každodenního líčení i zlepšila! Používají jeden krém na obličej ráno a večer a jsou maximálně spokojené! A se před pandemií jejich peněženky každý měsíc ztenčily o 1500 Kč, které věnovaly kosmetičce! Nyní jsou spokojené a ještě ušetří.

žena při relaxační masáži lávovými kameny

Co je trápí, to je věc, kterou nemohou opomenout, a to pedikúra a manikúra. Tak se oběma profesím věnují sporadicky samy. Nedovedou to sice tak precizně jako pedikérka a manikérka, ale nějak si s tím poradit musejí.
Ale čím trpí – to není líčení ani nemožnost proběhnout obchody s kostýmky, lodičkami a kabelkami, nýbrž nemožnost dojít si na masáž a nechat se opečovávat příjemnými doteky maséry či masérky. To je jediné, co přiznaly, že jim v době pandemie schází. A masáž jako takovou prostě nezvládnou, o to více se těší na návštěvu salonu, kde se jim budou opět věnovat a ony si budou moci vychutnat tu pohodu a úžasný relax, který přinášejí relaxační masáže.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku