Vytuňte svoji dovolenou sportovními aktivitami

Chystáte se spolu se svými kamarádkami na společnou dovolenou a naplánovaly jste si ji na příští rok strávit u mořského pobřeží? Tvrdíte, že k moři nemusíte, nic vás k němu neláká, nebaví vás ležet na pláži a jen tak se povalovat a nechat se připalovat horkým sluníčkem? Nemusíte své volno trávit podle vašeho – pro vás – hrůzostrašného scénáře! S kámoškami se cítíte skvěle, jste s nimi ráda, jen máte jinou představu o trávení svého volného času? Nic proti ničemu.

sportovkyně hraje plážový volejbal

Zkombinujte dvě věci, a to společné chvíle s vašimi přítelkyněmi při báječném dámském povídání a sklence svěžího koktejlu na terase s výhledem na moře a vaší představou aktivního pohybu. Vždyť s kamarádkami nemusíte trávit každou chvíli. Sejdete se spolu na snídani, proberete, co vše se událo předchozí den, spolu se zasmějete, ochutnáte pokrmy, na které se srdce směje a vyrazíte sólo na mořské pobřeží. A od této chvíle můžete trávit aktivně dovolenou, jak vy sama chcete. Baví vás plážový volejbal? Třeba přemluvíte kámošky ke společné hře, ale pokud ne, přidejte se k jiné skupince, která vyznává tento sport. Také máte možnost vypůjčit si trekové hole na Nordic Walking a vydat se okolo ostrova na průzkumnou trasu. Cestou možná potkáte spřízněnou duši a putování vám bude rychle u povídání utíkat.

zábavná jízda mládeže na banánu

Baví vás vodní sporty a jste přebornice ve windsurfingu? Pak se nedivíme, že nechcete svůj volný čas jen prolenošit na písčité pláži. Vrhněte se do poznávání zážitků, které nabízejí okolní hotely a průvodci a vyzkoušejte třeba i jízdu vodním skútrem, nasedněte na nafukovací banán anebo jízdu na kruhu! Většinou si jízdu užívají děti, ale proč byste se nemohla vrátit do dětství a užít si právě svou jízdu na banánu? A možná, že zase přemluvíte své kamarádky, protože banán bývá i pro 6 osob. To bude křiku, smíchu a výskotu a při společné večeři na své nové zážitky budete s úsměvem vzpomínat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku